Podłączenie do internetu konsoli

kuba275

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z podłączeniem konsoli do internetu. Mam modem arris tg502, pod który mam podłączony telefon stacjonarny, ale zauważyłem,że ma wejscie ethernet, lecz jak podłączam go do konsoli lub laptopa nie łapie internetu w ogole, Vectra jakby co. Zdjęcie tyłu modemu
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Niestety w ten sposób nie podłączysz konsoli do internetu gdyż (tak myślę) nie masz wykupionego pakietu u operatora np. internet+telefon tylko sam telefon. Wejście ethernet jest w razie gdybyś dokupił dany pakiet.
 

kuba275

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie o to chodzi, że mam pakiet internet+TV+telefon, modem zainstalowali mi w moim pokoju i tam jest laptop i komputer, a konsole mam w drugim pokoju ze względu, że mam tam lepszy TV, bo w moim pokoju to stoi stary telewizorek philipsa. Wejście ethernet jest więc o co może chodzić?
 

Gywnblaidd93

Użytkownik
Użytkownik
Może spróbuj przez Wi-fi, jeśli masz Slima. Ewentualnie możesz zainwestować w inny modem.
 

kuba275

Użytkownik
Użytkownik
Slimke miałem i tam chodziło na wifi właśnie, a teraz nie mam pojęcia jak to podłączyć a granie na starym TV to porażka, bo pojawiają się paski i obraz czasem jest rozmyty
 

Do góry Bottom