Podłączenie pada X-360 do PC...

bugs14

Świeżak
Świeżak
Wiem, że pewnie był już takie tematy, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moje pytanie... zasadniczo, brzmi tak samo - czy da się podłączyć pad od X-360 do PC - ale jest pewien szczegół... wiem, że istnieje opcja z "X-360 Wireless" MICROSOFT XBOX 360 WIRELESS RECEIVER WINDOWS! 24H (2667051591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chciałbym się spytać, czy idzie podpiąć pada jakoś w inny sposób... pamiętam, że istnieje coś takiego do X-360, co "zastępuje" baterie i jest zakończone złączem USB. Czy działałoby to jak należy, czy tylko ten nadajnik zostaje?
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli pad jest oryginalnie z końcówką USB (czyli przewodowy) to będzie działać. Jeśli masz bezprzewodowy i dokupisz play and charge kit to jest to tylko i wyłącznie do ładowania baterii i Windows ci tego nie wykryje.
 

bugs14

Świeżak
Świeżak
Dzięki, w takim razie pozostaje mi jedynie chyba ten wireless, bo kupowanie nowego kontrolera się po prostu nie opłaca. Dzięki za odpowiedź, temat chyba nadaje się do zamknięcia ; )
 

Do góry Bottom