Podłączyłem i co teraz ?

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Niegdyś napisałem temat o podłączeniu do netu, że nie wychodziło. Jednak teraz wyszło ! Internet działa...ale....tylko w komputerze. I tu pojawia się pytanko. W x360 ustawienia ip i dns'a mam automatyczne, gdyż mam zmienne ip. Jednak Pojawia się pytanie. Mam internetu z dialogu i podczas każdego logowania w usłudze dialnet trzeba zatwierdzić nazwe użytkownika i hasło (PPPoE). Czy muszę te dane wprowadzić do xboxa ? O co chodzi z alternatywnym MAC'iem ? Jak to skonfigurować by działało ?
 

mlkgmk

Banned
W Xbox masz możliwość wprowadzenia danych PPoE.
 

Saturas

Świeżak
Świeżak
nie musisz ja mam netie i normalnie się loguje na komputerze i działa a adres mac kopiujesz z karty sieciowej gdzie jest podłączony xbox klikasz ppm na kartę potem szczegóły i tam ci pisze potem zmieniasz adres na xboxsie :D
 

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Xbox jest podłączony pod router. Czyli mam podać MAC routera czy jak ?

Edit: ale xbox wykrywa mi MAC sieci przewodowej. Przy sprawdzaniu połączenia jest połączenie z siecią ale nie ma z internetem. Co by tu zrobić ? A może komp musi być wyłączony, żeby działało ? Bo są oba pod router podpięte a router do modemu i może coś nie gra. Sprawdzę, jak nie zadziała to dam edita i się załamię.
 

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
No i ****, ciągle to samo. Dlaczego nie mogę się połączyć z internetem ? Xbox 360 do Sieć idzie dobrze, a z netem już lipton. O co chodzi ? Może musze coś w routerze pogrzebać ?
 

chmuri

Banned
Użytkownik
poczytaj na temat przekierowania portów jeśli posiadasz router i usługę xdsl( netia tpsa)
 

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Eee tam już jest ok. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc. Do zamknięcia.
 

Do góry Bottom