1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie Xbox 360 Elite do monitora i głośników przez DVI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianos_17, Luty 1, 2010.

1. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Witam,

Kupuję konsolę Xbox 360 Elite i chcę ją podłączyć do monitora Samsung SyncMaster 203B oraz głośników komputerowych. Chcę wycisnąć na tym monitorze jak najlepszą jakość obrazu. Początkowo chciałem połączyć prze D-SUB kablem VGA, ale sprzedawca radzi mi żeby połączyć prze DVI. Sygnał przesyłany jest cyfrowo, a nie analogowo jak w przypadku D-SUB. Proszę forumowiczów o wytłumaczenie ( najlepiej obrazkowo ) , co będzie potrzebne do takiego połączenia ? Na pewno kabel HDMI>DVI HDMI-DVI XBOX 360 SZCZECIN NOWY BLISTER (895077790) - Aukcje internetowe Allegro . Panowie co jeszcze ? Jakiś kabel od dźwięku ? Tylko prosiłbym pokazywać na obrazkach, a najlepiej z allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam podłączoną konsolę pod monitor i wieże takim kablem jak ten do którego masz linka tylko że ja przy wtyczce do monitora mam jeszcze dwa czincze które podłączyłem do wieży
    sorki mój kabel nie jest hdmi (nie przyjrzałem się temu kabelkowi z allegro )

4. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
  5. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam monitor LCD 19" D-SUB podłączony do xboxa kablem z allegro link:KABEL GOLD DO XBOX 360 VGA HD AV POZLACANY K21 (904109770) - Aukcje internetowe Allegro i muszę powiedzieć, że jedyna różnica pomiędzy moim tv 32" hdmi, to jest po prostu wielkość matrycy, w ogóle, gdy kupiłem ten kabel nie spodziewałem się tak dobrej grafy, mam wrażenie, że miejscami jest lepiej niż na tym tv, mam na myśli grę forza 3, wiem, że nie o to ci chodzi, ale chciałem powiedzieć, że to nie jest złe rozwiązanie(zależy na jaki kabel trafisz) no ale nigdy nie widziałem przez DVI więc nie mam porównania

6. lukzel

lukzel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Damianos_17 jak rozwiazałes sprawe podłączenia konsoli przez dvi i poprowadzenia dźwięku ??

7. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    kabel firmy "tracer" - 7,90
    Kabel Tracer HDMI- DVI 1,8 m(filtr ferrytowy) GOLD (990577591) - Aukcje internetowe Allegro
    adapter audio - 35,00
    NOWY ORYGINALNY AUDIO ADAPTER XBOX360 MICROSOFTU (1003229238) - Aukcje internetowe Allegro
    przejściówka mały jack/cinch - 2,00
    Red. gn.mały Jack/2xwtyki RCA (309) (989229376) - Aukcje internetowe Allegro

razem 45,00zł. + koszty przesyłek

Wczytywanie...

Poleć forum