1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradzcie co zrobic

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez jareek, Styczeń 9, 2009.

1. jareek

jareek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam posiadam X-a Premium Falcon iXtreme 1.5 od tygodnia i dotąd nie miałem problemów moje pytanie dotyczy czy zmieniać pastę czy zostawić tak jak jest i nie ruszac plomb i po Rodzie odesłać do MS ? Lub oddać konsole komuś kto mi zmieni paste bez naruszenia plomb ? Bo ja na pewno bym sam nie umiał zmienić pasty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    A dlaczego chcesz zmianiać pastę? Masz Falcona to lepiej nic nie ruszać i w razie czego się odeśle. To jest moje zdanie, bo ktoś inny może powiedzieć Tobie zupełnie coś innego.

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Jak już nie masz gwary to dla bezpieczeństwa można zmienić

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    NIC NIE ZMIENIAJ.....jest takie stare powiedzenie...nie ruszaj g...a nie bedzie smierdzialo :):)....po co na sile ulepszac..duzo osob jak czytalem na sile chcialo zmieniacpaste i wiele z tych osob uwalilo sobie konsole....jak jest ok to niech tak bedzie..a FALCONa nie ma co rozgrzebywac bo jest dobry./.....pamietaj..nic na sile..jak sie ma popsuc to sie popsuje..a wtedy odeslesz do MS a jak nie bedzie gwarancji to wtedy sie bedziesz martwil........takie moje zdanie.

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W 100% popieram tomasz222.

Wczytywanie...

Poleć forum