Poradzcie co zrobic

jareek

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam X-a Premium Falcon iXtreme 1.5 od tygodnia i dotąd nie miałem problemów moje pytanie dotyczy czy zmieniać pastę czy zostawić tak jak jest i nie ruszac plomb i po Rodzie odesłać do MS ? Lub oddać konsole komuś kto mi zmieni paste bez naruszenia plomb ? Bo ja na pewno bym sam nie umiał zmienić pasty.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam X-a Premium Falcon iXtreme 1.5 od tygodnia i dotąd nie miałem problemów moje pytanie dotyczy czy zmieniać pastę czy zostawić tak jak jest i nie ruszac plomb i po Rodzie odesłać do MS ? Lub oddać konsole komuś kto mi zmieni paste bez naruszenia plomb ? Bo ja na pewno bym sam nie umiał zmienić pasty.
A dlaczego chcesz zmianiać pastę? Masz Falcona to lepiej nic nie ruszać i w razie czego się odeśle. To jest moje zdanie, bo ktoś inny może powiedzieć Tobie zupełnie coś innego.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak już nie masz gwary to dla bezpieczeństwa można zmienić
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
NIC NIE ZMIENIAJ.....jest takie stare powiedzenie...nie ruszaj g...a nie bedzie smierdzialo :):)....po co na sile ulepszac..duzo osob jak czytalem na sile chcialo zmieniacpaste i wiele z tych osob uwalilo sobie konsole....jak jest ok to niech tak bedzie..a FALCONa nie ma co rozgrzebywac bo jest dobry./.....pamietaj..nic na sile..jak sie ma popsuc to sie popsuje..a wtedy odeslesz do MS a jak nie bedzie gwarancji to wtedy sie bedziesz martwil........takie moje zdanie.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
W 100% popieram tomasz222.
 

Do góry Bottom