Poszukuje gry danego gatunku... co możecie polecić?

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sr 3, bf3, mw3, me3, jakiś assassin
 

wenth1

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Poszukuje gry, która ma coś wspólnego w wodą, oceanem, morzem...

Jest cos takiego??

moze też być o piratach, statkach (gdzie akcja rozgrywa sie na wodzie lub pod wodą)

Dzieki
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lego Piraci z Karaibów ?
 

mnu34

Użytkownik
Użytkownik
Risen ( pirackie klimaty ) i o ile sie nie myle akcja w grze bioshock ( pierwsza lub druga czesc ) rozgrywa sie pod woda
 

mnu34

Użytkownik
Użytkownik
eee żadna mi się nie podoba.. myślałem jeszcze nad Dragon's Dogma (premiera 25 maja) ale chyba sobie daruje RPGa i poczekam na Risena 2. Więc jakie gry akcji zarówno może być i multi i sp polecacie, każda gra akcji może być, jestem otwarty na propozycje :)
Ponawiam
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Poszukuje gry, która ma coś wspólnego w wodą, oceanem, morzem...

Jest cos takiego??

moze też być o piratach, statkach (gdzie akcja rozgrywa sie na wodzie lub pod wodą)

Dzieki
Poczekaj na risen 2
Edit: trochę jednak przesadziłem... Na xbox pojawi się dopiero na wakacjach... Jeśli chodzi o inne tego typu gry to do głowy przychodzą mi tylko piraci z karaibów .

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

kłaku7

Banned
poszukuję jakiejś dobrej gierki z zajebistą fabułą taką żeby wciągnęła coś jak MAFIA 2.
 

ensso

Świeżak
Świeżak
Szukam platformówek w stylu Limbo czy Trine 2.
Na ps3 świetnie się sprawdzało Little Big Planet 2 - czy coś na X'a będzie poza tymi dwoma wyżej wymienionymi?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rayman Origins
 

ensso

Świeżak
Świeżak
@Rafau666 - dzięki.

Czy coś jeszcze polecicie?
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
@Rafau666 - dzięki.

Czy coś jeszcze polecicie?
może Limbo ? Świetna gra i świetny klimat. Gra Arcade ;)
 

bastard79

Użytkownik
Użytkownik
poszukuje dobrego FPS do grania przeciwko konsoli, bo z wiadomych przyczyn nie moge grac online z ludzmi :D, fajnie jakby bylo kilka map do wyboru i kilka zespołów, taki CS przeciwko konsoli, albo coś jak w Battlefield 1942
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Brink się nada
 

kłaku7

Banned
poszukuję jakiejś dobrej gierki z zajebistą fabułą taką żeby wciągnęła coś jak MAFIA 2.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Enslaved, RDR, Deus HR
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Szukam dobrych wyścigów ulicznych i na torach. Oprócz Forzy, NFS, Ridge Racer, Dirt, Grid, TDU. Znajdzie się coś jeszcze??
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Shift 2
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może ktoś tak porządnie polecić jakiegoś jRPG'a? I małe pytanie, czy nie grająć w FF XIII ogarnę FF:XIII-2 bez jakiejś utraty fabuły?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tales of Vesperia- nie ma lepszego jrpg, jedna z najlepszych gier w jakie grałem
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A na ile godzin mi ona wystarczy? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat :/
 

Do góry Bottom