1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem FreeStyleDash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krystian3k, Wrzesień 5, 2013.

1. krystian3k

krystian3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Niedawno zakupiłem Konsole Xbox wraz z przeróbką JTAG. Na Konsoli jest FreestyleDash. I tu pojawia się problem ponieważ kiedy wchodzę w zakładkę Games nie wyświetlają mi się żadne gry(a wiem że na pewno są one na dysku). Jak moge to naprawić? I jeszcze drugie pytanie ondośnie połączenia z internetem. Czy jest możliwość podpięcia konsoli do sieci aby aktualizowała mi sie pogoda i data? Z góry dziękuję za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum