problem z Jast Cause 2

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem dziś na płytę grę Just Cause 2 przez program Imgburn, gdy wsadziłem płytkę do napędu normalnie zaczeła się uruchamiać, ale nagle wyskoczył mi błąd przetrzyj płytkę miękką szmatką czy jakoś tak, a w menu głównym nie było napisane Just Cause 2 tylko gra na konsolę Xbox 360 w tej chwili gdy wsadzam płytę do napędu w ogóle nie wyświetla mi, żeby była jakaś płyta w napędzie po prostu jest "Otwórz napęd" Nie wiem czym jest to spowodowane, ale bardzo proszę o pomoc gdyż chciałem pograć sobie dziś w tą grę.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

plucik_rop

Użytkownik
Użytkownik
Na innych grach wszystko w porządku ? Jak tak to płytka felerna, za szybka prędkość nagrywania, albo obraz gry mógł być uszkodzony.
 

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
Tak, wszystko z innymi grami jest w porządku, nagrywałem z prędkością 2,4x ostatnio dałem przerobić konsolę do profesjonalnego serwisu, ale już trochę pograłem w NFS Shift więc to raczej nie jest wina złego przerobienia napędu, dziwi mnie tylko, że najpierw się odpaliła, a później ten błąd wyskoczył i w bibliotece gier wyświetlała mi się jako gra na konsolę Xbox360, a teraz tak jak by płyty w ogóle nie było w napędzie.

Czy może być to wina kopii gry? Grę ściągnąłem z torrentów.
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Jeśli użyłeś tanich płyt za 2zł szt. to się nie dziw. Najlepiej wypalać na płytkach Verbatim, chociaż ja ostatnio wypalam na esperenzach i jest ok :D
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli masz przeróbkę LT 1.0 to mogą występować takie rzeczy nieraz, wgraj LT 1.1 i problem powinien zniknąć, poczytaj na forum gdzieś już o tym było
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Dobre są też Emteci - czyt. Emteki
 

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
lolpen - wypaliłem właśnie na Esperanzach, bo w Media Markt nie mogłem znaleść Verbatimek.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, a jeszcze się zapytam czy to nie jest przypadkiem wina kopii gry?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Wypalaj na Verbatimach nie bedzie takich problemow najprawdopodobniej :)
 

kofaniutki_misio

Użytkownik
Użytkownik
!Bentley i cała reszta. Nie piszcie głupot ze tylko verbatimy @@ i prędkość 2.4 !!! wszystko zalezy od przeróbki i konsoli. Ja ma eXtrema 1.6, napęd Liteon'a a nagrywam na Esperanzach za 4,50 z realu prędkość max - 6x i żadnej płyty nie spaliłem. A nagrałem juz dokładnie 46 gier !!!!!!! pożyczam gry kumplom... nie wiem jakie oni mają przeróbki i napędy. ale Wszystkie gry im "chodzą"

to tyle...
nie wiem jaki jest Twój problem... ale na pewno nie wina płyty !!!!
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
!Bentley i cała reszta. Nie piszcie głupot ze tylko verbatimy @@ i prędkość 2.4 !!! wszystko zalezy od przeróbki i konsoli. Ja ma eXtrema 1.6, napęd Liteon'a a nagrywam na Esperanzach za 4,50 z realu prędkość max - 6x i żadnej płyty nie spaliłem. A nagrałem juz dokładnie 46 gier !!!!!!! pożyczam gry kumplom... nie wiem jakie oni mają przeróbki i napędy. ale Wszystkie gry im "chodzą"

to tyle...
nie wiem jaki jest Twój problem... ale na pewno nie wina płyty !!!!
Widzisz... jak nie wiesz o tym ze takie plyty firmy "plyta" moze i dziala na konsoli ale naped sie szybko eksploatuje dzieki czemu jest prawdopodobienstwo i to duze ze szybciej kleknie.

Nie chodzi tutaj o to ze tanie plyty nie dzialaja ale o to ze szkoda na nie konsoli.
 

daro1982

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym sie podpiąć do tego problemu, mam identyczna sytuację z tą samą grą, nagrywałem juz na 6 płytkach Verbatim z 3 róznych sklepów na 3 różnych nagrywarkach w programie IMGBURN prędkośc nagrywania 2,4x i nic. Gra się odpaliła, w trakcie pojawił się komunikat że płytka jest brudna, po resecie płytka odpala sie za 15 razem jak dobrze pójdzie ale w trakcie i tak pojawia się ten komunikat. Jestem elektronikiem i prowadzę własny serwis RTV więc rozebrałem ja o zrobiłem regulację lasera + czyszczenia, nic to nie dało. Inne gry odpalają się bez problemu. Gra przerabiana z wave 4 na wave 2 (mam xtreme 1.4). Jutro nagrywam grę pobrana z innego źródła jak będzie to samo to rozkładam ręce:/
 

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym sie podpiąć do tego problemu, mam identyczna sytuację z tą samą grą, nagrywałem juz na 6 płytkach Verbatim z 3 róznych sklepów na 3 różnych nagrywarkach w programie IMGBURN prędkośc nagrywania 2,4x i nic. Gra się odpaliła, w trakcie pojawił się komunikat że płytka jest brudna, po resecie płytka odpala sie za 15 razem jak dobrze pójdzie ale w trakcie i tak pojawia się ten komunikat. Jestem elektronikiem i prowadzę własny serwis RTV więc rozebrałem ja o zrobiłem regulację lasera + czyszczenia, nic to nie dało. Inne gry odpalają się bez problemu. Gra przerabiana z wave 4 na wave 2 (mam xtreme 1.4). Jutro nagrywam grę pobrana z innego źródła jak będzie to samo to rozkładam ręce:/
W moim przypadku była to wina kopii gry pobrałem z innego źródła i wszystko działa. ;)
 

bobovita1984

Użytkownik
Użytkownik
ja nagrałem na płytce Emtec z predkoscia 4x i wszystko pieknie smiga za pierwszym razem
 

Do góry Bottom