Problem z konsolą

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Witam, moj problem polega na tym, że gdy wlączam konsole to mam czarny ekran na TV i nic dalej nie chce isc tzn przejsc do głownego menu w konsoli nie swieci sie zadne zielone swiatelko a na padzie zielone swiatelka caly czas migaja. Prosze o pomoc.

Właśnie nie ma na konsoli tych zielonych diód :/
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
wiem,ze jak swiatelka migaja na padzie,to słaba bateria

a na konsoli są zielone diody? sprawdz polączenie kabel AV/HDMI
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź czy dobrze podłączyłeś kabel, lub np jak podłączasz kablem hdmi to w tv jest funkcja którą przełączysz na hdmi
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest przez HDMI podlaczona. Lecz jakby nie wykrywała kabla. mam "N", odtwarzacz blu ray podlaczony i wszysykie widzi a od konsoli nie chce Konsola sie normalnie odpala z tym ze swieci sie ta zielona doida na konsoli.
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
nie ma tej funcji. Konsola jest przez HDMI podlaczona/. Konsola sie normalnie odpala tylko nie ma zielonej doidy na konsoli.
Musi być przełącznik na hdmi, poszukaj takiego guzika w stylu "input" , "guide"
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
a może tkwic problem w padzie ze sa za słabe baterie i dlatego nie startuje do głównego menu?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sprawdz na innym kablu (innym niz hdmi), mozesz tym co byl w zestawie. Jesli dalej to samo to masz uszkodzone ANA/HANA - blad blizniaczy do E74.
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest Jasper kupiona 5 dni temu wysust lispotad 2009. Raczej za wczesnie na takie błedy...tak mi sie wydaje. Ufff podpialem innym kablem hdmi pod inne zlacze wymienilem baterie w padzie i dziala :) wiec mam sie niczym nie martwic o moja konsole? Prosze o odp.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
konsoli nie chce Konsola sie normalnie odpala z tym ze swieci sie ta zielona doida na konsoli.
Sprobuj ja odpalic, wylaczyc i wlaczyc.
Mnie to wyglada na stan przed RROD (dokladniej 0102), ale ze to Jasper to raczej stawiam na niedocisniety kabel badz zmieniles w ustawieniach konsoli; ustawienie o automatyczniem dostosowanie ustawien do telewizora.
Sprobuj podlaczyc konsole pod jakis inny telewizor kablem composit pod chinche albo euro zlacze, kabel composit miales napewno dolaczony do konsoli.
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
a miał ktoś z Was taki przypadek ze przy nie docisnietym kablu albo innym przypadku nie zapalala sie zielona dioda w konsoli? prosze o odp.
 

Matiasik

Użytkownik
Użytkownik
tak , ja miałem z zasilaczem.
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
brak palacej sie zielonej diody po wlaczeniu konsoli. nie staryuje głowne menu Prosze o pomoc. W czym moze tkwic problem? Konsola JASPER z lis 09.
 

Matiasik

Użytkownik
Użytkownik
tak
 

Do góry Bottom