1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odbiornikiem do pada xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubONE, Lipiec 31, 2013.

1. KubONE

KubONE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem jakiś czas temu odbiornik do pada z tej aukcji XBOX 360 ODBIORNIK-NADAJNIK PC- PODŁĄCZ PAD DO PC! (3393229976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Podłączyłem odbiornik to komputera zainstalowałem sterowniki z płyty lecz odbiornik nie daje znaku życia. Ta lampeczka na odbiorniku nie świeci się. Sprzedawca odbiornika nie robił problemów z wymianą i przysłał mi inny odbiornik. Niestety dalej jest to samo :(. W Menedżerze urządzeń nie widać tego odbiornika nawet jako nieznane urządzenie. Instalowałem także sterowniki ze strony Microsoftu i dalej to samo. Co powinienem jeszcze zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jesteś pierwszy ani pewnie ostatni http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/odbiornik-do-pada-nie-dziala-171663/ Te odbiorniki to podróby albo odrzuty.

Wczytywanie...

Poleć forum