1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przeróbką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fruugat, Październik 23, 2011.

1. fruugat

fruugat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Ostatnio pisałem u was że przeróbka mi zniknęła po updacie. Dałem ją do ponownej przeróbki (okazało się też że napęd mi padł nie wiem czemu) i miałem ten napęd wymieniony. Przeróbka też najnowsza. Podłączyłem konsolę do netu i prosi mnie o update. Czy mogę bez obawy robić update? Proszę o pomoc i szybką odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox 360 fan

Xbox 360 fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wielkopolska
    Zależy jaki masz aktualny dashboard ja miałem 13599 i zaaktualizowałem i mi przeróbki nie usuneło.

4. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    a wiesz jakie masz wgrane lt ? raczej nie powinno usunąć chyba że masz niższy dash .

5. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam nowa przeróbkę LT 2.0 i przez ostatni tydzień 2 lub 3 razy aktualizowało mi przez live, przeróbka została

6. Rayman_32

Rayman_32 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeróbko powinna zniknąć aktualizując kinectowym dashem.

Wczytywanie...

Poleć forum