Problem z uszkodzonym profilem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mala_monka

Świeżak
Świeżak
Witam
Posiadam dwie konsole, jedną (arcade) z LT 2.0, nigdy nie podpinana do neta, do grani offline i drugą elite podpiętą do XBL. Od jakiegoś roku przekładam sobie dysk z elita między nimi i gram na jednym i tym samym profilu. Ostatni raz podpięłam dysk do elita a tym samym do XBL, jakieś 1,5 miesiąca temu, przez ten czas grałam offline na przerobionej konsolce i dzisiaj stwierdziłam że zaktualizuję sobie profil na XBL, i tu się zdziwiłam jak po odpaleniu elita zobaczyłam że konsola nie widzi mojego profilu, a konkretniej że profil jest uszkodzony. Po przepięciu dysku z powrotem do arcade profil wygląda jak najbardziej w porządku i bez problemu mogę go załadować i dalej grać. Dodam że wersja dash'a na LT 2.0 to 2.0.13599.0 a na elicie 2.0.14719.0. Da radę jakoś ten profil uratować?
Pzdr all.
 

mala_monka

Świeżak
Świeżak
A to może być

http://xboxforum.pl/hack-f186/naprawa-uszkodzonego-profilu-po-oflagowaniu-116073.html

i takie pytanie czy taka zabawa z profilem nie będzie potraktowana przez MS jako zabroniona ingerencja i bedzie skutkować banem na konto?
 

mala_monka

Świeżak
Świeżak
ok, problem rozwiązany, do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom