Problemy z ubraniem avatara

metastworow

Świeżak
Świeżak
Siema wszystkim, na początku chciałem przeprosić za kolejny juz chyba setny post na temat avatara ;p ale problem leży w tym że przeszukałem całe google, YT i dalej wciaż ten sam problem więc postanowiłem założyć nowy temat, oraz jeżeli temat założylem, nie w tym dziale, no... ale jestem ŚWIEŻAKIEM

A więc tak poslugiwałem sie różnymi poradnikami z tego forum, jak i z "xbox360iso.pl" oraz z YT. we wszystkich chodzi o to samo, a problem wciaz ten sam. ok przechodzimy do setna sprawy.
żadne ubranka mi sie nie wyświetlaja, tzn. powiem tak jeżeli programem "avatar friday patcher" przypisze folder np"AAAAAA" jako TITLE ID i swoje XUI do danego elementu i wrzuce to na "HDD1/contec/0000000000000000/AAAAAA/00009000/" to nic mi sie nie wyswietla, natomiast jak wrzuce odrazu ubranka z przypisanym XUI'dem za pomoca programu "HORIZON" na pendriva to ubrania się wyświetlają, ale nie można ich założyć i wyskakuje mi, że "avatar uległ zmianie blblabla i należy sie połączyć z xbl' myślałem że to stery avatar kinect, więc je zaktualizowałem, ale dalej to samo. uzywałem programów "avatar dlc patcher,horizon, yari swap, le fluffie, avatar friday patcher. Może ktoś ma jakieś sugestie,, albo ktoś miał podobny problem? Bo ja już nie wiem o co kaman!! ;/ HMM... Jeżli to cos da to mam chyba (podkreślmy słowo chyba bo w xboxie to jestem nowy, a zwlaszcza w RGH) FSD3 z nakladka AYR PL, oraz dasha 16537
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik

metastworow

Świeżak
Świeżak
Hmm... Posługiwałem się tym poradnikiem i wciąż to samo, jak i na moim profilu online ktory był rejestrowany w xbl, jak i na utworzonym wedle tego TUTKA, no i robie wszystko wedle niego to, własnie wyskakuje mi ze avatar uległ zmianie, a na ubrankach w dolnym rogu jest znaczek wieszaka i nie idzie ich założyć
Posługiwałem sie rownież tym tutorialem
http://xboxforum.pl/homebrew-156/tut-wgrywanie-ubranek-dla-avatara-48559/
oraz tym tematem
http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/ubrania-i-gadzety-dla-avatara-173955/
Może w pliku "lunch.ini" mam coś zmienić

tak on wygląda...

[QuickLaunchButtons]
BUT_X = MmcMu:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
Default = MmcMu:\FSD\Polish.xex

[Settings]
nxemini = true
pingpatch = true
contpatch = false
fatalfreeze = false
fatalreboot = false
regionspoof = true
dvdexitdash = false
xblaexitdash = false
nosysexit = false
exchandler = true
noupdater = true
debugout = false
liveblock = true
livestrong = false
remotenxe = true
nohud = false

[Plugins]
plugin1 =
plugin2 =
plugin3 =
plugin4 =
plugin5 =
 

Do góry Bottom