Prosto z mostu - Kinect się opłaca ?

Matti1231

Użytkownik
Użytkownik
Siema, mam pytanie jakich podejrzewam wiele było w tym dziale , ale chcę się upewnić czy 500 zł nie pójdzie w błoto :D
Otóż pokój mam wystarczający TV 32 HD więc też nie najgorzej. Jako że nie jestem już dzieckiem chciałbym się was spytać czy albo po jakim czasie znudzi mi się Kinect ?
Czy dla nastolatka Kinect jest fajna sprawą ? I jesli byście mogli mi napisać naj gry na Kinecta :D Każdą fajną odpowiedź nagrodzę ,, dziękuje,, :D
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Prosto z mostu opłaca się kupić kinect'a :D

Edit:

Więc ja jestem nastolatkiem i lubię sobie pograć na kinect, nie znudził mi się jeszcze chociaż mam go już 2 miesiące. Pierwsze wrażenia: Więc zaraz po szkole poszedłem do sklepu i kupiłem długo oczekiwaną "Natalkę".
Kiedy otworzyłem pudlo byłem za szokowany:) pomyślałem w tedy że to musi być coś. Sam mątaż jest prościutki.
Wielką frajdę sprawilo mi same kierowanie po menu. Jest to dziwne uczucie ale 2 dni później te uczucie zanika.
Na dzień dzisiejszy polecam "Kinect Adventures", "Kinect Sports" i "Dance Central"

Pozdro i miłej zabawy.
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
To zależy głównie od Twojego podejścia do gier. Bo musisz pamiętać o tym, że na Kinecta nie będzie nigdy gier w stylu CoDa czy AC.
Ja od tego urządzenia oczekiwałem dobrej zabawy ze znajomymi i się nie zawiodłem. W każdy weekend chętnie odpalam xboxa i włączam Kinect Sports czy Dance Central.
Jeśli lubisz się spocić i szukasz niezobowiązującej rozrywki to Kinect jest jak najbardziej dla Ciebie.

Co do najlepszych gier to Dance Central jest bezkonkurencyjny, potem Kinect Sports a jeśli chcesz poćwiczyć to jeszcze Your Shape: Fitness Evolved :) Kinect Adventures dodawane do zestawu też ujdzie.

Czy się znudzi? Na pewno - jak wszystko - ale należy pamiętać, że gry ciągle będą wychodzić. Poza tym Kinect wpasuje się idealnie na każdą imprezę w domu :)

Dodatkowo, przejrzyj ten temat, pełno opinii:
http://xboxforum.pl/kinect-f153/kinect-opinie-71854.html
 

Futri

Użytkownik
Użytkownik
W Media Markt jest wystawiony Kinekt można sobie pograć i zobaczyć. Z tym że nie wiem czy we wszystkich miastach jest ale w Szczecinie tak : ]
Jak patrzyłem jak jakieś dzieciaki grały w piłkę (kinekt sports ?) na tym sprzęcie to powiem że to fajnie wygląda. Pasuje jako urozmaicenie do imprez.
 

hashpl

Banned
Ja planuje kupic kinecta dla córki jak podrosnie, a moze za rok wyjdzie jakas nowa technologia ?
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz z kim grać to kupuj. Raczej nowa technologia z znaczkiem MS szybko nie wyjdzie. Przez parę lat na pewno poodświerzają softa aby zwiększyć funkcjonalność i przedłużyć jak najbardziej żywotność.
 

Kser

Banned
Jak niemialem mowilem ze jest slaby ale teraz mam i wymiata poprostu
1.Dance central
2.Kinect Sport
3.Fitness i Kinect Adventure
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja też się zastanawiałem długo nad kinectem,nie było mi hop siup wydać 500 zł na jakiś głupi kawałek plastiku(te 500 zł to 1/4 mojej ciężko zarobionej wypłaty),ale wkońcu się zdecydowałem i nie załuje w ogole,brak mi troche gier,bo te kinect adventures szybko się nudzi,ale ogólnie do zabawy jest *********.
Polecam Ci w 100 %.
 

godofentertainment

Świeżak
Świeżak
Ja osobiście uważam, że kinect to fajna sprawa w towarzystwie, jeśli zapraszasz kogoś to lepiej pograć na kinect niż w zwykłe gry, szczególnie jak zapraszasz panienki ;) ale jeśli chcesz grać sam ze sobą to znudzi ci się to bardzo szybko...
Kinect to dobry zakup tylko jeśli organizujesz jakieś domówki... w innym wypadku będzie leżał i się kurzył. Zresztą sam się być może przekonasz.
Pozdrawiam!
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
jeśli chcesz grać sam to póki co wstrzymaj się z kupnem bo pierwsze gry to typowe party games.

ale jeśli chcesz grać z kumplami/rodziną polecam w 100% kamerka bardzo dobrze dziala a frajda nieziemska jest, na początku czerwca są targi E3 i MS pozapowiada trochę nowych gier i będą gry wykorzystujące mix kinect + pad

obecnie najlepsze gry to dance cenral, kinect sports, your shape, kinect adventures i dla dzieciaków kinectimals i joy ride
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Gier niestety Ci nie polecę bo i sam kinecta nie posiadam (nie mam za bardzo miejsca na swobodne hasanie i skakanie) ale powiem Ci jedno - ja już się do "nastolatków" nie kwalifikuję bo teraz to już raczej "dzieścia" z hakiem niż "naście" ale kinect to świetna sprawa - pobawiłem się nim trochę na prezentacji w jednym z supermarketów i widzę potencjał w tym małym ustrojstwie. Świetna sprawa na wszelkiej maści imprezy ze znajomymi i domówki :) na razie gry "startowe" które wyszły na kinecta nie są jakieś super, ale zapewne w niedługim czasie zaczną się pojawiać jakieś konkretne tytuły. Sam bym wolał trochę się poruszać przy konsoli, niż siedzieć i wrastać w kanapę z padem w ręku ;) a więc - ja jestem jak najbardziej na tak :D
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
no powiedzmy sobie tak jak lubisz serie Forza Motorsport to jej 4 odsłona ma mieć wsparcie dla kinecta a może potem inne gry je otrzymają?! Kolega ma to ustrojstwo i powiem że przeglądanie katalogu gier itp za pomocą machania rękami to super sprawa i jak efektownie to wygląda (prezentacja odbyła się na imprezie u kumpla dziewczyny które nie wiedziały co i jak były oszołomione:p). Ale powiem tak do grania samemu w domu to wole pada a na imprezy to fajnie się ogląda (i robi) wygibasy w dance central albo Kinect Adventures w wykonaniu (szczególnie dziewczyn po wybiciu stosownej porcji alkoholu:p). Aha dodam że mamy z kumplem ponad 20 latek wiec nie powiedziałbym że to tylko zabawka dla dzieci:p Tylko ta cena......
 

Do góry Bottom