Prosze o pomóc mi rozwiązać mój dylemat

mlody239

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Witam i z góry sorry bo na pewno w złym dziale pisze,proszę o przeniesienie do odpowiedniego,(szukałem)

Kupiłem Xbox w wersji premium 20GB,przerobionego z 90 grami na płytach ,i problem jest taki ze xbox padł a mianowicie bład e74,a problem polega na tym ze nie mam teraz możliwości sprawdzenia jaka była przeróbka bo sam sprzedający kiedyś go kupił nie dowiadując sie jaka jest przeróbka i tez nie sprawdził jak grał,Ja mam możliwość naprawy xboxa za 100 zł ale widze ze ten xbox był przez amatora rozbierany nie wiadomo czym i teraz sie zastanawiam czy podjąć ryzyko naprawy czy lepiej kupić xboxa przerobionego na którym będą chodzić te gry co mam,czy jest możliwość sprawdzenia jaka jest przeróbka ??? prosze was o jakies podpowiedzi pozdro
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
e74 to głównie zimne luty pod gpu. Moim zdaniem jest to falkon i naprawa jest nieopłacalna najlepiej kupić jakiegoś jaspera.
 

mlody239

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
e74 to głównie zimne luty pod gpu. Moim zdaniem jest to falkon i naprawa jest nieopłacalna najlepiej kupić jakiegoś jaspera.
Typ co może mi zrobić to za 100 zł zrobi to profesjonalnie postawi kuleczki ale i tak nie ma 100% pewności, dodam iz tytuły tych gier sa starszymi grami, a prosze cie doradz mi czy jakos moge sprawdzic jak sa nagrane te gry? czy poprostu kupic xboxa z lt 2.0?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przeskanuj parę nowszych tytułów XGD3 programem ABGX
Jak topology wyskoczy na czerwono gry są pod 2.0 a jak na zielono to na 3.0.
W ABGX INPUT wybierasz Burned DVD
Na gry XGD2 nie patrz (stare tytuły) będą działać niezależnie od wersji LT.
 

mlody239

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Przeskanuj parę nowszych tytułów XGD3 programem ABGX
Jak topology wyskoczy na czerwono gry są pod 2.0 a jak na zielono to na 3.0.
\
Az mi głupio zadać takie pytanie jak widzę tak dobrego znawce tamatu:p ale zapytam,, czy przeskanować mam pobierając na komputer program abgx i przeskanuje mi moja naped w kompie ??
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
na moje to xenon(sprawdz z tyłu konsoli) i lepiej kupic inna konsole (jesper/S) co do przeróbki niech sie koledzy wypowiedza bo ja sie nie znam na tym :) (soft oryginalny) ale zapewne tak jak piszesz :)
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Podaj pare tytulow gier jakie masz.
 

mlody239

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Trwa skanowanie o ile dobrze to zrobiłem a tytuły gier
Mafia 2
Assiasin Creed Brothehad
God Fathe 2
Fear 2,3
Batman Arkham Asylion
Rdr+
Brutal Legent
Froza 2
Flatoud Ultiamte Carnage,
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To są stare gry nie będziesz miał z nimi problemu...
 

mlody239

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
To są stare gry nie będziesz miał z nimi problemu...
Nom starość, czyli kupując lt 3,0 będą śmigać? a by najmniej powiny ??
a jesli dobrze skanowałem to wszystkie napisy miałem zielone przy skanowaniu

Jeszcze tylko zapytam czy opłaci mi sie kupic slima matowego 4gb+250 z 31 grami w wersji cyfrowej+ 2x kable do monitora i kabel hdmi
uszkodzony pad, cenna 500 zł i do tego bede musiał doliczyc przeróbke na lt 3.0
I NAPRAWDE DZIEKUJE BARDZO WAM ZA POMOC BO TERAZ MOJA GŁOWA ODPOCZNIE BO JUZ WIEM CO I JAK
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Możesz brać, cena raczej w porządku :)
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Tak,to sa stare gry i one byly pod lt 1.9,sama gralam w RDR i Mafie 2 na lt 1.9 ,wiec na LT 3.0 Ci normalnie pojda.
 

Do góry Bottom