Przerabianie gry z Lt 3.0 na 2.0

kuba335

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy po ściągnięciu gry na Lt 3.0 , powinienem ją przepuścić przez XDVDMulleter czy też nie przejmować się tym i normalnie przerabiać grę zgodnie z poradnikiem umieszczonym na forum.
 

michasL

Użytkownik
Użytkownik
Ja robie tak jak na forum jest przez xbox backup creator i nagrywam
 

kuba335

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I normalnie chodzi wszystko? Pytam się bo dotychczas bez przerabiania gry przez ten program żadna mi nie chodziła( przy przerabianiu gier na 2.0)
 

michasL

Użytkownik
Użytkownik
Działały lecz teraz mam problem z fifa 13. Inne gry typu MAx payne 3 czy F1 2012 nagrywalem ta sama metoda co fife lecz fifa nie chce dzialac i mam błąd nieobsługiwana płyta
 

maras12322

Świeżak
Świeżak
ja w ogóle mam problem odpalam program xbc zgodnie z instrukcją otwieram obraz iso następnie topologie i wyskakuje odmowa dostępu co jest grane?
 

fiksjusz

Świeżak
Świeżak
właśnie, mam ten sam problem przy próbie robienia topology, odmowa dostępu. o co chodzi ??
 

Gengi1910

Użytkownik
Użytkownik
właśnie, mam ten sam problem przy próbie robienia topology, odmowa dostępu. o co chodzi ??
Mam to samo przy xcom enemy unknown
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
1.przelatujesz na nowo iso w abgx z ustawieniami pod lt 3.0
2.uzywasz xbc i juz gra jest pod lt 2.0 po tych krokach wszystko musi smigac
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie może dograc to albo utorent korzysta z obrazu albo zobaczcie czy nie jest zaznaczona opcja tylko do odczytu w iso (prawym właściwości i tam odznaczyc tylko do odczytu )
 

Do góry Bottom