Przeróbka - Sciąganie DLC,Demo itp. Pytanie.

bursky

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko. Mam przerobioną konsolę i od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem abonamentu live w celu ściągania zestawów DLC itp. Czy dostanę bana jeśli nie będę grał online? I czy jeśli dostanę bana dalsze ściąganie i gra solo będą możliwe? Mam Xboxa z dyskiem 250GB a słyszałem że ban robi coś z dyskiem.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
bana sie dostaje za przerobke dcl sciaga sie za ms point .i jak chcesz wejsc na live polecam zaopatrzyc sie na lt1.9. jak dostaniesz bana za zle zrobione kopie przewaznie to nie polaczysz sie z live wogule juz nigdy . nie wiem czy to aktualne ale ban blokowal zgrywanie gier na dysk
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie dostaje się bana tylko za granie, wystarczy, że połączysz się z xbl. Ban nie blokuje dysku, później już nie będziesz miał możliwości pobierania różnych dlc itp.
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Jak będziesz łączył się z przerobioną konsole do Live już jest małe ryzyko, że dostaniesz bana. Jednak mając najnowszą przeróbkę (teraz LT1.9) możesz spokojnie wbijać na neta a nawet grać na piratach (dobrze przygotowanych i nagranych). Jeśli dostaniesz bana możesz grać offline. Dysku microsoft już nie blokuje. Chyba cię nie zrozumiałem, chcesz kupić golda by ściągnąć DLC do gier? Gold umożliwia grę po live, wysyłanie wiadomości itd. DLC kupujesz za microsoft points możesz nawet wtedy gdy nie masz golda.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
kupowanie punktow od ms sie nie oplaca lepiej z allegro kupic profile z punktami i se sciagac co ci tam potrzeba z tego profilu
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Ale kupowanie tanich kont z punktami nie jest w pełni legalne. Najczęściej są kradzione.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak nie sa blokowane i da sie na nie zalogowac co wymaga dwoch padow. tak samo jak gry nonjtag tez nie sa legalne w pelni i bana nie na to wiec nie wiem w czym problem
 

bursky

Świeżak
Świeżak
Ogółem konsole kupiłem nie dawno i jestem zielony jakiego profilu xbox live potrzebuje żeby móc ściągać DLC, dema itp. Gra po necie mnie nie interesuje.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak kupisz profil z allegro to dostaniesz haslo i login tam beda ms point i bedziesz mogl se kupic. tylko powiem tak wymagania dwa pady zeby sie zalogowac na twoj profil a drugi pad na profil z allegro. jak masz taki profil z allegro z niego se posciagasz dcl itd.i zeby to grac musisz sie na taki profil logowac i na swoj jak chcesz miec archiwenty z danej gry savy itd... wiec na skroty mozesz od ms kupic punkty na dcl ewentualnie uzyc metody nonjtag ale ilosc dcl jest ograniczona do gta4 dcl i red dead. lub trzeba bylo kupic konsole z jtagiem
 

cysiek233

Użytkownik
Użytkownik
A jak to jest w przypadku gdy mam konsole z banem w wersji 1.4 i przerobię ją do 1.9 lt+ to czy ban zniknie i będę mógł pobrać DLC i inne pierdoły??
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
A jak to jest w przypadku gdy mam konsole z banem w wersji 1.4 i przerobię ją do 1.9 lt+ to czy ban zniknie i będę mógł pobrać DLC i inne pierdoły??
Archeolog :)

Najnowsze lt to 3.0. Bana Ci nie ściągnie, także z xbl masz już pozamiatane. Jak chcesz DLC to w Twoim przypadku tylko rgh, poczytaj o tym na forum.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk
 

cysiek233

Użytkownik
Użytkownik
a czy na tym lt 3.0 nie ma problemu z grami typu Fable 3
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
a czy na tym lt 3.0 nie ma problemu z grami typu Fable 3
Jak dobrze dograsz patche to nie. Wszystko jest na forum.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom