Przeróbka slima , ihas, RGH , LT ... co da najmniej problemów i najwięcej korzyści?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PawelBystry2

Banned
Użytkownik
nie jest to trudne,
będzie z pierwszą grą troszkę zamieszania,
ale każda następna pójdzie bez problemu,
polecam EXISO ściągnąć sobie, każdą grę wrzucasz tylko do tego programu i on Ci przerobi gierkę na xex,
potem przerzucasz wypakowaną grę już na pendrive / dysk konsoli i możesz grać

ps. DEXTER oczywiście będzie polecał swoje, wiadomo bo konkurencja, niestety prawda taka, że każdy robi jak większość czyli jak najtaniej, a nie którzy robią tak jak powinno być zrobione, co widać po komentarzach na allegro
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Najtaniej kolego to psy jedzą.....ludzie szukają gdzie najtaniej a potem płacz bo nie działa albo co gorsze konsolki brak lub jej elementów w srodku..........
 

Norbert777

Użytkownik
Użytkownik
Porada potrzebna.
Mam oferte
Nowa w zaplombowanym pudle konsola xbox 360 slim 250GB + pad bezprzewodowy + kinect adventure + sensor kinekt.
Po deklaracji zakupu otworzona w celu odczytania daty produkcji 01.2011
Feler to brak paragonu a co za tym idzie gwarancji bo to zdublowany prezent komunijny. Choć coś słyszałem, że gwarancja biegnie od rejestracji konsoli na stronie microsoftu-prawda to? Z drugiej strony i tak zamierzam konsole przerobić...
Cena zakupu 750zł. Warto?
I bardziej zorientowanych proszę o info o kosztach przeróbki konsoli z taką datą produkcji. Mogą być też oferty od ludzi zajmujących się przeróbkami na priva.
Interesuje mnie koszt poszczególnych przeróbek:
LT
RGH
LT + RGH
Czekam na szybkie info bo muszę człowiekowi dać znać czy biorę.
Pozdrawiam.

edit:
na pudełku jest napisane model: 1439 / 1414
o ile to ma jakieś znaczenie.
Rozumiem , że po podłączeniu konsoli do internetu wszelkie najnowsze aktualizacje będę mógł zassac( te dashe itp)?
I jeszcze jedno, czy jak pozyczę od kolego płytę z grą i chciałbym sobie ją zostawić w formie kopii iso na dysku komputera by potem wrzucić ją na konsole ( po przeróbce na RGH lub LT ) to wystarczy, że na zwykłej nagrywarce zrobię sobie obraz tej płyty ?

PS. pod jakimi adresami szukać kopii zapasowych :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom