Pytanie o serwis XBOX-SERWIS.EU w Krakowie opinie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

hd6850

Świeżak
Świeżak
Witam

Czy ktoś z was wysyłał lub oddawał konsolę do serwisu XBOX-SERWIS.EU w Krakowie przy ulicy Karmelickiej 15?
Jakie są wasze opinie. Pytam ponieważ oddałem tam konsolę na reballing. Na allegro mają 100% pozytywów.


Pozdrawiam
 

maniekkk

Świeżak
Świeżak
Ja ze swojej strony powiem tak: serwis ma niewykwalifikowanych lub niekompetentnych pracowników pracujących w dziale obsługi klienta. Kiedy zadałem im kilka pytań poprzez gadu-gadu i popełniłem kilka błędów ortograficznych w zdaniu z miejsca zostałem potraktowany jako rzekomy dzieciak, który w ogóle się na niczym nie zna.
Mimo znanej przyczyny usterki chcieli naciągać na koszty diagnozy usterki. Ze względów oczywistych zrezygnowałem ich usług, zostałem potraktowany bardzo nie przyjemnie, nie wiem dlaczego, znalazłem inny serwis, którego obsługa jest bardzo miła i ludzie znają się na usterkach konsoli, a także potrafią normalnie rozmawiać z człowiekiem.
 

xbox-serwis.eu

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich,
Po pierwsze, najlepiej zadawać pytania drogą mailową lub telefonicznie.
Koszt wykonania usługi uzależniony jest od kilku czynników, takich jak:

- rodzaj płyty głównej,
- rodzaju występującej usterki,
- faktu, czy konsola była wcześniej naprawiana, czy nie,

Oczywiście jest ustalany indywidualnie.

Ekspertyza ZAWSZE jest bezpłatna, więc nie ma ryzyka, że naciągniemy Cię na wysokie koszta (naprawiamy dopiero po akceptacji koszów naprawy).

W razie pytań,

@ [email protected]
tel: 669-667-662

Pozdrawiamy
XBOX-SERWIS.EU
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Warto było odkopac temat sprzed roku?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
HAhahahahahhahahaha dobre :D Lepiej późno niż wcale :D
 

htc139

Użytkownik
Użytkownik
no prosze , na elektrode już dawno nikt nie zagląda to przyszli ściemniać tutaj
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Górnicy...
 

-.mxs

Banned
Z góry przepraszam z aponowne odkopanie tematu ale gdyby ktoś szukał na tym forum informacji na temat serwisu, to ja POLECAM.
Reballing robiłem w lutym tego roku. Konsola działa bardzo dobrze do tej pory. Jeśli chodzi o cene, to nie znalazłem lepszej. 180zł za reballing mostka, GPU i CPU, wgranie najnowszego LT oraz usprawnienie chłodzenia. W moim przypadku uszkodzona była jeszcze płyta ale na szczęście wymienili ją w cenie usługi.
Kontakt mailowy bardzo dobry, miła obsługa.
 

kamileqKSP

Banned
Dzięki, przyda się.

Tylko szkoda, że na takie coś musiałem aż tyle czekać.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie o serwis XBOX-SERWIS.EU w Krakowie opinie

Rebal sb,gpu,cpu ,+chłodzenie+Lt za 180 ale piszesz że w twoim przypadku uszkodzona była jeszcze plyta ? Znaczy się chodzi o główną tak? Czyli zrobili ci Rebal a potem wymienili płytę główną na inną ?:-D
Czy czegoś nie rozumie?


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Pytanie o serwis XBOX-SERWIS.EU w Krakowie opinie

Tam koles robi takie wały że szkoda gadać.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

xbox-serwis.eu

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.

Na początku chciałbym wyjaśnić kilka kwestii, bo widzę, że "niektórzy" pozjadali wszystkie rozumy.
Rozumiem, konkurencja konkurencją, ale proszę nie traktować z góry "nowego" użytkownika forum jako osobę niekompetentną i fałszywą!

Wiadomo, że na początku przy naprawie konsoli XBOX robi się reballing GPU. Procek się grzeje i kulki pękają.
Jeśli to nie pomoże, wymiana GPU na nowe, albo w zależności od kodu błędu poszukiwanie usterek wokół innych elementów.

Jeśli konsola była "naprawiana" w domowych warunkach. Podlewanie topnikiem (z allegro za 5zł) oraz przegrzewanie Hot-airem lub opalarką układów CPU, GPU, SB nie przyniosło spodziewanych efektów, cena naprawy może się zmienić. Klient jest o tym wcześniej informowany, w razi braku akceptacji kosztów naprawy, odbiera sprzęt nie uiszczając żadnych opłat za ekspertyzę.

Nie wiem, dlaczego, ale osoby robiące reballing są traktowane jako oszuści.
Największą popularnością cieszą się osoby, który grzeją opalarkami, skręcają radiatory śrubami itp...

A na odpowiedź... "na elektrode już dawno nikt nie zagląda to przyszli ściemniać tutaj..."... brak komentarza

P.S. Przepraszam za odkopanie starego tematu.

Pozdrawiam
www.xbox-serwis.eu
 

-.mxs

Banned
Rebal sb,gpu,cpu ,+chłodzenie+Lt za 180 ale piszesz że w twoim przypadku uszkodzona była jeszcze plyta ? Znaczy się chodzi o główną tak? Czyli zrobili ci Rebal a potem wymienili płytę główną na inną ?:-D
Czy czegoś nie rozumie?
Nie jestem pierwszym właścicielem konsoli. Być może ktoś wcześniej przy niej majstrował. Z maila od serwisu wynikało, że został zrobiony reballing, a konsola dalej nie działała. Próbowali jeszcze coś zdziałać ale ostatecznie wymienili płytę i zrobili reballing z moimi podzespołami. Rozbierałem konsole bo zmieniałem obudowę i faktycznie, płyta z napędem jest inna. Nie doszukiwałem się wałka, konsola śmiga bardzo dobrze do dziś. Serwisant sam napisał, że nie dopłacę nic, ponieważ naprawa przeciągnęła się o kilka dni (pewnie przez to że były problemy z moją płytą).
Dodam, że wcześniej próbowałem ją naprawić w serwisie Skynet na ul. Zgodnej we Wrocławiu. Potrzymali ją miesiąc, bo mieli problem ze sprzętem i cała robota stała. Na koniec zadzwonili, że w konsoli było coś grzebane i oni naprawy się nie podejmą bo później nie chcą mieć pretensji, że padło po tygodniu...
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
...Z maila od serwisu wynikało, że został zrobiony reballing, a konsola dalej nie działała. Próbowali jeszcze coś zdziałać ale ostatecznie wymienili płytę i zrobili reballing z moimi podzespołami...
To powiedz mi jeszcze jaki to ma sens ?
 

-.mxs

Banned
To powiedz mi jeszcze jaki to ma sens ?
Nie rozumiem Twojego pytania... Sens jest taki, że postarali się zrobić wszystko żeby konsola w końcu zadziałała.
Możesz napisać własna wersje wydarzeń jeśli chcesz :)
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
No piszesz, że wymienili Ci płytę i zrobili reballing z Twoimi podzespołami. Czyli dostałeś nową płytę na którą wlutowali procesory z tej poprzedniej ? Bo tak przynajmniej to rozumiem :)
 

-.mxs

Banned
Dokładnie, płyta główna na pewno używana ale ważne że sprawna.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Alert Zamykam. Opinie o serwisach piszemy w dziale usług!

 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom