Razer przygotuje nowy pad i headset dla Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że do bijatyk ten pad będzie wygodniejszy, szału nie ma.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Kontroler o nazwie Onza ma podobno niezwykle lekko działające i precyzyjne gałki analogowe, których czułość można regulować, programowalne oraz działające niezwykle szybko i bardzo łatwo wciskające się przyciski (to akurat specjalności firmy Razer).

Więc mi tu nie mówcie ,że zwykły pad ;)
 

Mikas

Użytkownik
Użytkownik
No razer to razer, no ale poczekajmy na cenę.
 

xman

Banned
cena idzie adekwatnie z jakoscia zam uzywam 2 produktow razera myszki i podkladki moge powiedziec ze jest to godny polecenia sprzet najwyzszej jakosci. Moge sie zalozyc ze po premierze pada z kablem bedzie premiera bezprzewodowych padow, to pewnie jest chwyt zeby oba produkty sprzedaly się o wiele lepiej
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
50 dolców jakieś 150 zł za sprowadzenie z ebay zapłacicie to drogo?? :D nie którzy są naiwni i w sklepach pady kupują za 200 zł :p 150 zł jak na taki sprzęt to w miarę dobra cena
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Wyglada moze i dizajnersko,ale wole poczekac na opinie kogos kto juz go uzywal.Nie mam zamiaru sie na to zucic zaraz po ukazaniu sie,a pozniej karpia strzelic ze cos nie teges:p
 

matiw95

Użytkownik
Użytkownik
hmm....jakby miał czujnik ruchu i był bezprzewodowy to mógłby startować do PS3 a tak to co .....gówno startuje do ****....HeadSet ********* :] jak widać po fotach :] Jeżeli będzie miał jakieś super funkcje to kupie :D zależy jeszcze jaka cena... Czekam na dalsze wiadomości na ten temat.... :]
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ładne oba tylko szkoda że pad na kablu ale jak większości podobają mi się te słuchaweczki :) Tyle że konkurencja już spora.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Padzik fajny, a że na kablu to chociaż nie trzeba akumulatorków ładować:D
 

INTseed

Użytkownik
Użytkownik
Napewno osoba która ma 2 pady to się mocno zastanowi nad tym razorem.
Headset napewno fajna sprawa tylko musi być dobry dźwięk bo inaczej nie potrzebny
zakup.
Pytanie do specjalistów :) Powiedzcie mi czy w oryginalnym padzie ms macie taką usterke, że jak szybko na lewym analogu zrobicie ruch w lewo i
spowrotem to kursor wam dalej porusza się w lewo jakby był zablokowany ?
Mam dwa pady w ms i to występuje. Może w razorku tego nie będzie :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
fajny ten pad, cena niezbyt wysoka i konkretna firma
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem dolne spusty trochę za głęboko. Nie wiem czy będzie to wygodne. Poza tym, tak jak w padzie od M$ spusty są "śliskie" - chyba nigdy się nie przyzwyczaję, ciągle paluch mi zjeżdża przy szybszych strzelaninach. Wygląd spoko, pad kierunkowy napewno lepszy niż u M$ (tutaj jest strasznie nieprecyzyjnie, bardzo łatwo nacisnąś przez pomyłkę "skos"), regulowane gały - w końcu ktoś na to wpadł... Zobaczymy ile u nas będą za niego chcieli. Tak jak wyżej koledzy piszą - napewno za dużo.
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
Kupie jak wejdzie bedzie czarny pad do bialej konsoli :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom