Red Faction Guerrilla - Opinie

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pojawiła się już pełna wersja Red Faction Guerrilla.
Czekam(y) na opinie i wrażenia z gry :)
A tak zadam jedno pytanie przy okazji co do premiery gry.
Jeśli gra ma premierę przykładowo 2 czerwca a w Polsce 22 czerwca,to żeby zmniejszyć ryzyko bana(i tak mam to gdzieś..) to należy patrzeć na światową premierą czy w Polsce ? Bo niby konsola,czy tam użytkownik zalogowany jest na USA lub UK(tak się wybierało podczas tworzenia usera).
Temat dla graczy Red Faction :)
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli gra jest Region Free, to możesz spokojnie grać. To tak jakbyś sobie zamówił w jakiś sklepie (czy to USA czy UK) grę i sobie grał w dniu premiery :) Pozostaje tylko czekać na 2go czerwca.
 

kurdt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeżli możesz to powiedz gdzie znalazłeś pełną wersje??
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
na ********** mozna znalezc juz linki, polecam jednak poczekac na serverki typu OS :) bo leci to wszystko jak krew z nosa na publicznych trackerach :(
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
jeżli możesz to powiedz gdzie znalazłeś pełną wersje??
Zobacz w dziale Download --> Rapidshare :)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie odpadałem bo nie jestem do końca pewny czy nie dostane bana , czy jak odpale bez podłączenia z internetem to po podłączeniu neta w dniu premiery dostane bana ?

Mam iextreme 1.6
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
ludzie czy wy wogóle macie takie coś jak mózg? chyba niedługo zacznę myśleć, że niby specjaliści, którzy twierdzą, że gry ogłupiają, mają racje!!!

btw. jak gra jest region free to mogłeś sobie ją z ameryki sprowadzić, czyli m$ nie ma prawa cię banować... a czy cię zabują to loteria, na któreą kupiłeś los dzięki przeróbce :)
 

kurdt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
racja trza poczekac na OS!!! ***** bana raz na 1000 sie zdarzy. czy grasz przed czy po premierze to nie bardzo ma znaczenie. Jak dostaniesz to dostaniesz. Grasz po premierze a i tak to jest pirat wiec nie gra roli kiedy. jak sie bardzo stresujesz to odepnij neta taka moja rada ja tak robie i bana nie mam!!! POZDRO
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Granie w daną gre przed premierą to największa głupota. Wtedy odrazu widać, że jedziesz na piracie i znajdzie sie OD GROMA zazdrosnych ludzi ktorzy to zgłoszą = pewny ban.
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
czy gra na polską wersję językową ?
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Wracając do tematu gierka daje rade ;p
Polecam wszystkim
 

losdamianos

V.I.P
V.I.P
mam pytanie do tych ktorzy juz grali
czy otoczenie jest rownie "destruktywne" jak to bylo w starym dobrym red factionie 1
(za to pokochalem tą gre)
 

piotran20

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w demko i można było rozpierdzielić co popadnie :)
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Destruktywność środowiska jest głównym atutem tej gry; dodatkowo, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich części, tutaj można zniszczyć każdy element tak, jak ma się na to ochotę :D Brak niezniszczalnych ścian i tym podobnych. Grałem już chwilkę i moment, w którym zniszczyłem podstawę wieży w taki sposób, że spadając zdewastowała sąsiedni budynek zapadł mi w pamięć :) Nie mówiąc już o przyjemności, jaką może sprawić wjechanie rozpędzoną ciężarówką w jakąś ruderę .

Podczas grania trzeba jednak trochę myśleć, a nie biec przed siebie z młotem i materiałami wybuchowymi w ręku, ponieważ szybko można zostać otoczonym przez oddziały EDF'u, co kończy się szybką śmiercią. Do wyboru są początkowo trzy poziomy trudności; czwarty jest zablokowany, więc nikt nie powinien mieć problemów.

Gra całkiem niezła, zdecydowanie warta uwagi :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Haha...destruktywne jak w RF1-czyli prawie w ogole?!

Silnik GeoMoD2 pozwala zniszczyć absolutnie kazda budowle w grze,czyt to za pomoca broni palnej,materiaow wybuchowych,mlota,czy tez za pomaca impetu bedzacego pojazdu.
http://www.youtube.com/watch?v=HvCFIt6CzIs
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
a ja tylko przypominam, że to temat o grze i pytania w stylu 'czy to mi pojdzie na mojej konsoli i czy nie dostane bana, bo nie ma premiery' sa wysoce nie wskazane.. no chyba ze chcecie po warnie...

pozdrawiam
 

Pabis

Użytkownik
Użytkownik
Gra 50 czy 60 Hz ?:) :p Pozdrawiam
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
22 czerwca ponoc bedzie polska wersja? więc sie z downloadem nie śpiesze i tak jeszcze zostały mi inne gry do ukończenia.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem i naprawdę kawał dobrej roboty :) Silnik zniszczeń bardzo mi się podoba , brakuje mi tylko uszkodzeń terenu jedna bomba i już mamy idealną osłonę ( okop )
 

maras92

Banned
Użytkownik
Gra mi sie bardzo podoba i bardzo dobrze ze postawilem nad nia dobra note. Naprawde gra jest sliczna podoba mi sie to chyba pierwsza gra wtym sezonie co mi wpadla w oko.
 

Do góry Bottom