Red Storm Entertainmen wesprą produkcję gry The Division

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Tom Clancy's The Division to trzecioosobowa gra akcji, która kładzie nacisk na rozgrywki wieloosobowe. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, a jego produkcję wesprze znane i cenione studio Red Storm Entertainment, które do tej pory pracowało między innymi nad grami z serii Rainbow Six.

Włodarze Ubisoftu oficjalnie potwierdzili, jakoby twórcy wysoko ocenianego Ghost Recon: Future Soldier, wesprą prace nad tytułem z gatunku MMO, a więc Tom Clancy's The Division. Głównym zadaniem wyżej wymienionego dewelopera będą szkice koncepcyjne uzbrojenia i ich późniejsza implementacja do środowiska gry. Na temat współpracy z Red Storm postanowił wypowiedzieć się główny menedżer studia Massive Entertainment, niejaki Steven Polfeldt, który komplementuje ekipę zaangażowaną w rozwój marki Ghost Recon.
''Jednym z moich najlepszych wspomnień powiązanych z grami wideo jest pierwszy kontakt z Ghost Recon. Od tamtej pory jestem oddanym fanem ekipy Red Storm, toteż jest to dla mnie duża przyjemność, pracować z tymi ludźmi przy The Division. Myślę że to dopiero początek dłuższej i owocnej współpracy''
Red Storm jest trzecim deweloperem, który będzie pracował nad grą The Division. Ekipa dołączy do studia Massive Entertainment, jak również twórców Driver: San Francisco, czyli firmy Ubisoft Reflection. The Division trafi na konsole nowej generacji.​

 

Do góry Bottom