1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh czy wasabi/xk2y

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Turek1005, Listopad 9, 2013.

1. Turek1005

Turek1005 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rgh czy wasabi/xk3y ?

Witam wszystkich:)
    Jakiś czas temu stałem się posiadaczem xboxa 360 slim 4gb, w związku z premierami fajnych gier jakie miały miejsce typu np GTA V, chcę dokonać przeróbki konsoli. I tu pytanie, która przeróbka jest bardziej opłacalna? LT raczej wykluczyłem gdyż wymagałoby to dokupienia nagrywarki Ihas i potem płyt, dlatego brałem po uwagę rgh lub któryś z emulatorów.

Z moich obserwacji wywnioskowałem iż w moim xboxie siedzi płyta corona, data produkcji (MFR Date) 2012-07-03, napęd to leiton ale nie wiem jak sprawdzić który model? Niestety nie wiem gdzie sprawdzić jaki mam dashboard:(

I tu moje pytanie, która przeróbka lepsza? Czy te przeróbki należny jakoś aktualizować w celu odpalenia nowszych gier? Wasabi i zk3y odpalają ISO - czyli to są obrazy płyt, a rgh odpala również dlc i arcade (a co to są te dlc i arcade?)?

Z góry dzieki za odp:)

Poleć forum