Rozgrywka z trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops III - połączenie udanych tytułów?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Na E3 2015 zainteresowani dziennikarze mogli zapoznać się z trybem sieciowym Call of Duty: Black Ops III. Gra prezentuje się ciekawie i wprowadzi do serii interesujący elementy. Jeśli jesteście zaciekawieni projektem, zobaczcie świeży fragment rozgrywki z targów.

Call of Duty: Black Ops III to pierwsza odsłona serii, która jest tworzona w pełnym cyklu trwającym trzy lata. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu do tworzenia gry z tego uniwersum trzeciego studia i teraz każda ekipa ma aż 36 miesięcy na dopracowanie swojej produkcji.

Przedstawiciele Treyarch potwierdzili kilka tygodni temu, że przebieg prac nad tytułem idą bardzo dobrze i dzięki temu mogli na E3 zaprezentować kod trybu sieciowego. Dziennikarze mogli bez najmniejszych przeszkód sprawdzić grę i przygotować się na kolejne, listopadowe atrakcje.

Pozycja jest połączeniem kilku ostatnich hitów, ale mam wrażenie, że sympatycy serii nie będą specjalnie narzekać. Strzelanie jest dynamiczne, możemy wykorzystywać nowe zabawki, a gra została umiejscowiona w bardzo sympatycznych realiach.

Z ostatnim werdyktem należy się wstrzymać do listopada, ale już teraz całość wygląda bardzo przyjemnie.


 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziwne, że przy tym CoDzie nie ma tak dużo hejtów.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bo każdy cod coś w sobie ma odmóżdżającego.Mi najbardziej nie podszedł Ghosts (duże mapy ,tylko 6 na 6,kamuflaże że wroga nie widziałem,kampa itd) choć największe baty dostawałem za każdym razem w MW3 na Terminal - nienawidzę tej mapy. Ale od czasu do czasu każdego coda włączę łącznie z CoD AW na ps3 (reszta na x360) i popykam dla relaxu.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
hehe cod dla relaxu? :eek:
marzy mi się cod à la WaW ewentualnie MW1/2, bez zbędnych pierdół... czyste umiejętności:hungry:, sieka i refleks na małych mapach :cigar:
...a BO3 wszyscy więdzą jaki będzie :meh:
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom