1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgrywka z trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops III - połączenie udanych tytułów?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na E3 2015 zainteresowani dziennikarze mogli zapoznać się z trybem sieciowym Call of Duty: Black Ops III. Gra prezentuje się ciekawie i wprowadzi do serii interesujący elementy. Jeśli jesteście zaciekawieni projektem, zobaczcie świeży fragment rozgrywki z targów.

Call of Duty: Black Ops III to pierwsza odsłona serii, która jest tworzona w pełnym cyklu trwającym trzy lata. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu do tworzenia gry z tego uniwersum trzeciego studia i teraz każda ekipa ma aż 36 miesięcy na dopracowanie swojej produkcji.

Przedstawiciele Treyarch potwierdzili kilka tygodni temu, że przebieg prac nad tytułem idą bardzo dobrze i dzięki temu mogli na E3 zaprezentować kod trybu sieciowego. Dziennikarze mogli bez najmniejszych przeszkód sprawdzić grę i przygotować się na kolejne, listopadowe atrakcje.

Pozycja jest połączeniem kilku ostatnich hitów, ale mam wrażenie, że sympatycy serii nie będą specjalnie narzekać. Strzelanie jest dynamiczne, możemy wykorzystywać nowe zabawki, a gra została umiejscowiona w bardzo sympatycznych realiach.

Z ostatnim werdyktem należy się wstrzymać do listopada, ale już teraz całość wygląda bardzo przyjemnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dziwne, że przy tym CoDzie nie ma tak dużo hejtów.

4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Bo każdy cod coś w sobie ma odmóżdżającego.Mi najbardziej nie podszedł Ghosts (duże mapy ,tylko 6 na 6,kamuflaże że wroga nie widziałem,kampa itd) choć największe baty dostawałem za każdym razem w MW3 na Terminal - nienawidzę tej mapy. Ale od czasu do czasu każdego coda włączę łącznie z CoD AW na ps3 (reszta na x360) i popykam dla relaxu.

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hehe cod dla relaxu? :eek:
    marzy mi się cod à la WaW ewentualnie MW1/2, bez zbędnych pierdół... czyste umiejętności:hungry:, sieka i refleks na małych mapach :cigar:
    ...a BO3 wszyscy więdzą jaki będzie :meh:

Ostatnia edycja: Czerwiec 18, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum