Różne daty premier. I ich skutki?

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to jest naprawdę z tymi datami premier gier na rożnych kontynentach.
Mam taki problem chce zagrać w grę Ninja Blade która premierę ma
29 stycznia 2009 ( światowa data premiery )
06 marca 2009 ( data wydania w Polsce )
06 marca 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
kwiecień 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
takie są dane na Gry online skolej na wp napisane jest
"Microsoft podał oficjalną datę premiery gry Ninja Blade w Wielkiej Brytanii. Nastąpi ona dokładnie 7 kwietnia..." na domiar tego wszystkiego w Japonii gra jest dostępna od
29 stycznia 2009 moje pytanie brzmi skoro gra jest dostępna już dawno w Japonii czy jak odpalę tą grę na koncie zarejestrowanym na Wielka brytanie to czy Microsoft morze uznać to jako grę przed premiera i np nagrodzić mnie banem
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
hehe ja sie doczepiam do pytania bo sie zastanawiam nad resident evil 5 gdzie swiatowa premiera jest dziś a europejska za tydzien )
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tez sie dolaczam do przedmowcow bo z tymi datami to nie wiadomo
 

LUbek

Użytkownik
Użytkownik
dla pewności lepiej zaczekać
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Z czego wiem to 29 stycznia 2009r odbyła się premiera Ninja Blade w Japonii, a że sklepy internetowe działają prężnie (playasia) to zawsze można kupić grę wcześniej niż w docelowym regionie i MS nic to tego - nie może dać bana jak posiadamy oryginalną grę.
 

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
A M$ skąd ma wiedziec czy Kowalski kupił gre czy ściognął...
ma ktos inne pomysły?
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Arturek Bambusie Mozesz spokojnie Grac w Ninja Blade...Mam w Swojej friend liscie kto juz gral w Ta gre,i nadal graja bez bana wiec spokoj:) Wejdz na XBL To Ci powiem wszystko i dam Ci namiary na Tych kolesi:)
 

zyga555

Świeżak
Świeżak
Ja widziałem grających w Residenta 5. Premiera u nas 13 w piąteczek, a w niektórych krajach już była. Grają do dziś, bana nie dostali...ale jakby co to nie zwalaj na mnie :D

EDIT:
A może robią chwyt, że odczekują kilka dni, a potem banują? uahah :) nie wiadomo. Ja tam nie ryzykuję, bo stawką jest net ;)
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
a regiony to nie obowiazuja? nie wiem . nie znam sie.... moze ci co maja przerobiona to moga
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Ja tez widzialem Pelno ekipy grajaca w RE5:) Ch*j go wie O co Tam chodzi w Tym Microshicie,jak masz dostac Bana to I tak Dostaniesz;D
 

Szczuri19

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz grałem w Residenta i nic mnie nie spotkało.
Po prostu w Japonii był wydany wcześniej bo to japońska gra i tyle. Zazwyczaj gra jest po prostu wydawana wcześniej w NTSC a dopiero potem w Europie czy Azji.
 

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez widzialem Pelno ekipy grajaca w RE5:) Ch*j go wie O co Tam chodzi w Tym Microshicie,jak masz dostac Bana to I tak Dostaniesz;D
Ale uruchamianie gier przed premiera to tak jakby prosić się o BanA
jedyne sensowne wytłumaczenie to regiony i osoby które graj w RE5 maja już za sobą premierę tej gry w kraju(na którym jest utworzone konto) i spokojne mogą siekać niech ktoś kompetentny się wypowie i zakończy spekulacje

EdiT: Szczuri19 na jaki kraj masz zarejestrowane konto?
 

zyga555

Świeżak
Świeżak
Lepiej później niż wcześniej. Stała zasada :D
Także Arturze...ja bym poczekał, chyba, że ci zależy.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Boże błagam spraw abym miał takie problemy jak wy... Ludzie zastanówcie się róbcie jak chcecie, boisz się poczekaj do premiery w kraju na jaki masz zarejestrowaną konsole i wtedy graj, ale wtedy też możesz dostać bana.
 

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
Ja co prawda również się na tym nie znam, ale mimo to czekam, wolę nie ryzykować. Dostanę bana a na dodatek gram na konsoli brata :D
 

kotiv

Użytkownik
Użytkownik
Z datami premier też nie wiem o co chodzi !! wiem tylko jedno ,że jak posiadasz oryginalną grę to niemasz się czego obowiać ,nawet gdy dostaniesz bana to możesz śmiało dzwonić na numer Microsoft w Polsce i przedstawić problem ,chyba że masz przerobiony napęd to co innego .
 

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
Boże błagam spraw abym miał takie problemy jak wy... Ludzie zastanówcie się róbcie jak chcecie, boisz się poczekaj do premiery w kraju na jaki masz zarejestrowaną konsole i wtedy graj, ale wtedy też możesz dostać bana.
Tu nie chodzi o dzień czy tydzień tylko półtora miesiąca.
Jak mnie wq...ją tacy userzy wszystko krytykują nie masz nic do wniesienia do tematu to NIE PISZ!!! Denerwujesz tylko innych userów
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
hmmm to jak wkonću jest z tym resident evil 5? wogole jest tyle releasow na sieci dawno nie widzielm az tylu na raz - one sie czyms roznia?
 

Ar7i

Użytkownik
Użytkownik
Znajomy kumpel opcykany w tych sprawach mówi ze skoro była już premiera na innym kontynencie to morzna grac będąc zarejestrowany na inny kraju m$ nie powinen się do tego przyczepić i nie jest to to samo co odpalenie przed światowa premiera.
a i dodał jeszcze by nie sugerować się światową premierą tylko premiera na konkretnym kontynencie
lecz przypominam ze każdy odpala gry na własną odpowiedzialnosc
 

Do góry Bottom