Samsung32'' TV LED UE32EH5000 czy warto

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Samsung32'' TV LED UE32EH5000 czy warto

Aha przepraszam mam 1500 zł odłożone korci mie żeby kupić 40 cali choć 32 ,też robi wrażenie sam już nie wiem co kupić to znaczy ten Samsung dobry pod konsole ale za 1500 zł nie kupie leda 40 cali a led tylko wchodzi w grę :).
UE40EH5000 - ten już jest w Twoim zasięgu. Jak mówiłem - to ten sam tv led tylko 40"

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
UE40EH5000 - ten już jest w Twoim zasięgu. Jak mówiłem - to ten sam tv led tylko 40"

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
ja go własnie mam i jestem zadowolony
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Samsung32'' TV LED UE32EH5000 czy warto

ja go własnie mam i jestem zadowolony
Ja również ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Tylko on kosztuję grubo ponad 1500 złoty patrzyłem wczoraj ceny :).
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Powinno,się liczyć tak;
32 calowy = 3.5 metra siedlisko od telewizora

40 = 4 metry :)

Sam wybierz!
skąd Ty te dane wytrzasnąłeś? 40- 4 metry ? wtf?! chyba z 60/65' :p min 46/47'

32' -1,5-2m
40' -2-3m

kurcze widze że na 40eh5000 raczej troszkę zabraknie- wyżej stoja jak 1500zł przydał by sie model 37' a takiego chyba w polskiej ofercie nie ma...
Na Twoim miejscu założył bym temat na hdtv.com.pl/forum tam Ci doradzą specjaliści -może znajdą 37' LED'a do 1500zł ;)

Pozostał bym przy eh5000- cena ta sama a moim zdaniem tv ładniejszy(cienkie ramki) i wiem że dobrze sprawuje sie przy konsoli (w trybie PC full 4:4:4 reproduction i niski input lag) ew. mógł byś się zainteresować 32es5500-smart tv i bajery ;)
 

wochu24

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Samsung32'' TV LED UE32EH5000 czy warto

Jak ja bym miał od swojego lcd 40, 3 metry siedzieć to bym do głowy dostał :)
Ja siedzę tak 4, 5 metra.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jak ja bym miał od swojego lcd 40, 3 metry siedzieć to bym do głowy dostał :)
Ja siedzę tak 4, 5 metra.
kwestia przyzwyczajenia.
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Jutro wezmę kasę za tydzień to będzie na 100% 1700 zł ,ale wciąż się waham pomiędzy 32 cale a 40 ciągle o tym mysle i nie mogę podjąć decyzji :(.
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Mam dla porównania starego philipsa 32" LCD i nowego samsunga UE40ES6100 ,zdecydowanie polecam samsunga,matryca pewnie taka sama jak w obgadywanym modelu,tylko w moim dodano 3D i okulary,za to dopłaciłem. :) Nawet z małej odległości,ok 2,5m oczy nie bolą i gra się przyjemnie.
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Ale jaki kupić 32 czy 40 cali:(.
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
bierz 40" teraz jest dużo promocji poszukaj
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Mierzyłem tam gdzie stoi mój stary telewizor jaki będzie ten 32 cali i nawet dość dużo wyszło ,więc na początek mi większy nie jest potrzebny 40 to jest za duży jak dla mnie :).
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Uwierz,za miesiąc zmienisz zdanie,ja na 32 gram jak pisałem z ok 1,5m to jest dla mnie malutki już,jak monitor praktycznie. Bierz 40" nie pożałujesz!
 

flamast

Świeżak
Świeżak
ja mam UE32EH5300 (to samo co 5000 ale troche więcej opcji) i mogę szczerze polecic. Gram na nim, oglądam filmy i mecze. Wszystko śmiga jak trzeba, dobry obraz, kąty itd. Najlepiej poczytaj opinie i recenzje na necie, sporo chyba widzialem na cokupic . pl albo po ang. Jak jakis produkt ma kilkadziesiat czy więcej pozytywnych opinii to warto go wziąć po uwagę moim zdaniem. Jak masz kase to wiadomo że lepiej brać większy TV, tyle że zwracaj uwagę tez na parametry a nie tylko cale... Pozdro i powodzenia w zakupach.
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Niestety mam ograniczony budżet nie stać mie na 40 cali chciałem się jeszcze ubrać na zimę mam 1600złoty i z tego muszę jeszcze se kupić kurtke na zime i jakąs firmową czapkę wydam wszystko na telewizor a potem będę marzł na dworzę więc chyba muszę pozostać przy 32 calach :).
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Tylko ,że pisałeś że na 100% będziesz miał 1700,więc mnie zmyliłeś. Za te 1700 bez problemu wyrywałbyś nówkę. Ja w swoim pokoiku gram na 32" i jak obok niego przechodzę to mam wrażenie że to monitorek. Na 40" jest znacznie,znacznie lepiej,model podawałem stronę wcześniej,też samsung z podświetleniem led. Ja bym poczekał miesiąc ,po świętach by coś zostało i jakoś by to było. Dobra kurtka i czapka to 250zł ,więc spokojnie poczekałbym i kupił 40". Jak niestety się nie da to trudno,tylko nie zniżaj się do gorszych modeli,bo ten co wybrałeś jest dobry.
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
"jeśli wydaje ci się że 40 cali ci wystarczy, to bierz 46 cali" - święta prawda od sprzedawcy w sklepie
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie 32 cali jest dobry może dlatego ,że nigdy nie miałem takiego telewizora gośćiu mi jeszcze wisi z roboty ponad 200 złoty :).
 

oblivon05

Użytkownik
Użytkownik
Samsung32'' TV LED UE32EH5000 czy warto? Pewnie ! mam ten telewizor juz 2 miesiąc i szczerze Ci go polece ;) telewizor jest stosunkowo tani, a ma wszystko co potrzeba ;) [ led,full hd,hdmi, usb filmy muzyka zdjecia. Kupuj sie nie zastanawiaj ! ;d
 

Do góry Bottom