Sformatowany dysk konsoli , problem z grami

guciolukasz123

Świeżak
Świeżak
Siemanko wszystkim, jestem jak sam dział w którym pisze posta świeżakiem jesli chodzi o xboxa. Chciałem pograć czasem w jakieś sensowne gry więc stwierdziłem, że kupie przerobioną, używaną konsolę. Tak też zrobiłem, konsola na coronie przeróbka rgh, lt 3.0. Poprzedni właściciel miał sporo gier pod xboxa które też zrzucił mi na dysk. Gram z dysku przenośnego, nie przenoszę gier na pamięć konsoli. Wszystko było w porządku większość gier chodziła ale konsola czasem bardzo długo się ładowała, więc postanowiłem sformatować dysk konsoli. Nie pomogło to przy ładowaniu gier, a jeszcze sprawę pogorszyło. Nie mogę grać w niektóre gry, domyślam się, że chodzi o usunięty podczas formatowania plik content? Czy jest gdzieś opcja żeby pobrać sam ten plik? mieszkam na wsi i mój internet osiąga 4mb..
Więc jeśli chodzi o gry to najbardziej chodzi mi o to żeby uruchomić te 2.
Gta v - zatrzymuje się na ekranie ładowania trybu fabularnego, włącza się normalnie
Forza 4 - Nie wiem jak zainstalować 2 płytę, mam ją normalnie w grach ale gdy klikam w grze zainstaluj 2 płytę to nic się nie dzieje.
Z góry dzięki i pozdrawiam
 

Do góry Bottom