Składanie komputera

Lysy1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
W którym sklepie złożyć komputer morele.net czy x-kom, ktory bardziej polecacie?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepiej to samemu poskładać do kupy, to czysta przyjemność. Obydwa sklepy są raczej ok choć czasami ktoś pisze o problemach z morele.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W X-KOM ludzie narzekają na gwarancję.
A tutaj polecane zestawy komputerowe:
https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_maj_2017
 

makrella

Świeżak
Świeżak
Kumpel wybrał x-kom i jest zadowolony. Dostał dobry sprzęt w odpowiedniej cenie. Jak już wybierzesz kompa to pomyśl o porządnej klawiaturze http://keyboardstyle.pl/klawiatura-membranowa/
 

daro76

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gwarancja to raczej nie jest problem u sprzedawcy a producenta kupowałem tutaj i tutaj choć x-kom mam blisko
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
J polecam moreletyle sprzętów brałem i zero problemów ale wolałbym sam złożyć pieca ale jeżeli nie jesteś pewien to chyba jak dobrze pamietam na morelach składają za 1 zł ci zestaw
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gwarancja to raczej nie jest problem u sprzedawcy a producenta
Sprzęt na gwarancji oddajesz do sklepu. Chyba że masz door-to-door, tak jak w Microsofcie.
 

daro76

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oddajesz do sklepu ale nie sklep jest gwarantem tylko producent
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oddajesz do sklepu ale nie sklep jest gwarantem tylko producent
Ale sklep potrafi robić problemy. Spróbuj oddać buty na gwarancji do CCC ;)
 

dareksan66

Świeżak
Świeżak
Ja składałem na morele.net i powiem szczerze że mają dobre ceny, jeszcze jak się napisze o jakiś rabat to zawsze coś puszczają, mało bo mało ale dobre i 100zł
 

nomorimales34

Świeżak
Świeżak
gtx 1080 polecam :D
 

RobekTomaszewski

Banned
Świeżak
Witam chciałem spytać co jest bardziej opłacalne na czym lepsza grafika będzie w grach

1.Konsola xbox one s 1TB

2.Zestaw komputerowy za 2830zł o specyfikacji :

i3 8100 + msi z370 PC PRO +
Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper |
Karta Graficzna: ZOTAC GeForce GTX1060 AMP! 3GB |
HDD: Western Digital Blue 1 TB |
Zasilacz: XFX Core TS 450W |
Obudowa: SilentiumPC Brutus M10 Pure Black

taki komputerek to koszt około 2850zł czy parametry są lepsze od konsoli xbox one s?

bo kupić musze jeszcze monitor dlatego 2850zł to maks.Xbox one x nie opłaca mi się bo 2200xbox one+monitor 650paczki+dobre głośniki 400paczki+konwenter dac do podłączenia 150 i na żadną grę nie zostanie

tak więc co wychodzi lepiej ten komp co podałem czy xbox one s? :)

lepiej już konsolkę wezmę :) bo znów 3GB 1060 nie polecają tylko 6GB przyszłościowa.. wywalić 350zł na 6GB więcej to no komp będzie ale monitora nie . i będzie stał .

już lepiej kupię xbox one s 1tb forza 3+monitor Asuska za 650 +głosniki dobre+dac i gry dwie :)

bo to się robi coraz droższy gips :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ROBI772

RGH
Użytkownik
Po co zadajesz pytania jak sam sobie odpowiadasz?

A co do twojego pytania taką konfiguracje PC co podałeś to naprawdę juz lepiej konsole.

btw. nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom