Styl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

33-300

Banned
Użytkownik
ogarnijcie to forum bo styl jest bardzo nieczytelny i męczący dla oczu , minimalizm to jest to z czego powinno składać się dobre forum .
A co do koloru rzecz gustu ale męczy oczy . a tu link do konkurencji dobry przykład jak powinno wyglądać estetycznie forum Forum Xbox Online
 
poprzedni styl byl lepszy czytelniejszy przejzysty nie meczyl oka jak powiedzial kolega wyzej.

z reguly jak cos jest dobre to sie tego nie zmienia tylko ulepsza....

ten styl jest ragiczny... te kolory
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
To co męczy oczy to zbyt dużo oczoyebnych kolorów na głównej (głównie chodzi o tekst) i jak ktoś już wspomniał linie/ramki każdego postu w tematach są zbyt jasne i wprowadzają zamęt. Za bardzo kombinujecie z "efektami", robi się festyniarsko. Pełno przeróżnych kolorów, tak jak to robili daaawno amatorscy webmasterzy i webdesignerzy. Ogólnie rzecz biorąc szata graficzna wygląda jakby była robiona przez programistę, zero wyczucia. Kolega 33-300 zapodał link do innego forum, tam nie ma miliona przeróżnych kolorów, nie ma mocnego oddzielenia ramkami każdego postu, wszystko jest delikatne - dlatego zdecydowanie czytelniejsze, przyjemniejsze i bardziej profesjonalne.

edit:
Zwiększenie intensywności grafiki w topie nie wyszło na dobre. Widać tragiczny spadek jakości - w jaśniejszych i mniej nasyconych grafikach nie rzuca się to tak mocno w oczy. To jeszcze bardziej psuje wizerunek całości. Nie mówiąc o tym, że jeszcze bardziej bije po gałach.
 

krychu

Aka Rostu
V.I.P
XBOX MANIAK
Game Master
Jak wiecie został zmieniony silnik forum (uaktualniona wersja vBulletin), co też zaowocowało zmianą stylu.
Styl jest w porządku, kwestia drobnych poprawek w kolorach bo są za jaskrawe.
Na dniach wszystko będzie zrobione, cierpliwości.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Styl w 90% poprawiony, zostały jeszcze do zrobienia ikonki i kilka małych poprawek.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie by było gdyby te małe poprawki dotyczyły m.in. koloru fonta na głównej. Każdy dział ma nazwę na zielono a pod nim są krótkie opisy. Opisy kolorowane są na niebiesko, żółto, zielono, fioletowo, czerwono, itp. Straszne niechlujstwo i zamieszanie to wprowadza. Najlepiej wszystko potraktować jednym kolorem, bo taka kolorowanka to niesamowicie staromodny kicz.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Kolory opisów forum usunięte.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Kolory opisów forum usunięte.
Zdecydowanie lepiej, teraz jest fajnie:] Forum nabrało poważniejszego klimatu.
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Drogi bratanku, mam do Ciebie pytanie, kiedy styl będzie gotowy w stu procentach? Bo widzę, że jest coraz lepiej. Pozdrawiam.
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
i znów się przyczepię do widoku tematów - tym razem ikony - skoro zostały już przyciemnione linie oddzielające to jeszcze przyda się zmienić ikony (nowe posty, temat zamknięty itd.), bo na chwilę obecną to nie patrzę na nazwy tematów tylko na te bardzo jaskrawe "plamy" po ich lewej stronie,
można zamiast tego śmiało wstawić ikony, które są na stronie głównej
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ja to bym sie przyczepił do kolorystyki. Wczoraj jeszcze byla ok , dzisiaj ta zieleń wrzeszczy jak szalona. Moim zdaniem wszystko powinno zostać odrobinę stonowane. Zielen powinna byc delikatniejsza , zarówno ta w tle , jak i kolor niektórych czcionek.

Z kolei ikonki przy tematach powinny dostać lekkiego kopniaka w kolorystyce , bo teraz to są takie niewyraźne "plamy" jak napisał kolega wyżej.

No i emotki... dajcie stare. :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
ikonki tematow podeslal milosztor jak nie widzicie ich CTRL+F5
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
teraz wygląda to świetnie, oby tak dalej

jest jeszcze jedna kwestia - nie wiem czy to tylko u mnie, ale po otwarciu jakiegoś tematu, strona kilka razy (5-6) sama się odświeża, troszkę to denerwujące (przeglądarka Opera, pod Firefox'em zdarzyło mi się jakieś 2-3 razy)
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
A ja dodam, że z komórki, nokia 6300, forum strasznie długo się wczytuje, a jak był stary styl, było o wiele szybciej.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
teraz wygląda to świetnie, oby tak dalej

jest jeszcze jedna kwestia - nie wiem czy to tylko u mnie, ale po otwarciu jakiegoś tematu, strona kilka razy (5-6) sama się odświeża, troszkę to denerwujące (przeglądarka Opera, pod Firefox'em zdarzyło mi się jakieś 2-3 razy)
nowe vb tak ma na innym forum jest ten sam problem

ikonki obok tematow podmienione wielkie dzieki dla milosztor
 

milosztor

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma za co.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
myśle, ze styl jest zrobiony w 99% jeszcze kilka malych poprawek i powinno byc idealnie
 

milosztor

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba poprawić wyświetlanie odznaczeń, bo pokazują się koło avatara po prawej stronie, a lepiej jakby były pod spodem. Rozjeżdżają się Podziękowania, zmniejszyć czcionkę lub włączyć zawijanie. To samo z Grupami społecznościowymi w profilu. Nie mieści się na belce tylko wyjeżdża na dole.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Ikony na stronie głównej przy każdym dziale powinny być przyciemnione. Teraz są zbyt jasne, jakby były wzięte z jasnego stylu. Myślałem, że planujecie to zmienić. Trochę beznadziejnie to wygląda. Zielony X na czarnej kuli zdecydowanie lepiej by wyglądał niż na obecnej szarej. No i byłoby bardziej czytelnie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom