1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szuflada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Slowik, Listopad 6, 2009.

1. Slowik

Slowik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Szuflada w xboxie wysuwa się na jakieś 2mm i to koniec jej możliwości. Z początku po kilku wciśnięciach przycisku otwierania szuflada w końcu wyłaziła, po jakimś czasie nic to nie dawało i odkryłem, że jak położę konsolę poziomo wszystko jest ok. Niestety teraz to nic nie daje i musze kilka razy naciskać nawet jeżeli konsola leży sobie poziomo. Co będzie następne? Będę ją musiał kłaść do góry nogami?! Co ciekawe gdy mam w napędzie płytę szuflada wysuwa się bez problemów nawet w swojej naturalnej pionowej pozycji.
    Niby mógłbym konsolę dać do naprawy, ale to na pewno przyniesie jakieś nieporządane koszty. Przchodząc do sedna: jest może jakiś "domowy" sposób na naprawienie tej WKUR***** usterki?

PS
    Konsola była przerabiana (wymiana napędu).

2. Lotnik421 Xbox One

3. mike_88

mike_88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Slowik

Slowik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Dzięki. Co masz na myśli pisząć puknąć? Mam poprostu przpieprzyć w szufladę?

5. mike_88

mike_88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe prz......ć to za duzo powiedziane :) uderz z wyczuciem opuszkiem palca ( tak jakbys chcial energiczniej nacisnac klawisz na klawiaturze ) i sie otworzy :]

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jak sie lekko wysówa to ją ręcznie otwórz do końca;)
    Zapewne tego problemu niema gdy zostawiasz plyte, wiec zostawiaj plyte w srodku i wlaczaj konsole przyciskiem od napedu zeby naped sie otwieral a plyty nie wczytalo, no chyba ze bedziesz chcial zeby ta plyte wczytalo - samo wczystywanie robi halas w Samsung'ach :p.

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    może też być naciągnięty gumowy pasek napędowy i ślizga się ,albo ta fachowa naprawa ze sreberkiem od czekolady działa 100% na Samsungach :D

8. Slowik

Slowik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Właśnie smtune jest to, że ja chyba mam Philipsa.

Poleć forum