Szuflada

Slowik

Świeżak
Świeżak
Szuflada w xboxie wysuwa się na jakieś 2mm i to koniec jej możliwości. Z początku po kilku wciśnięciach przycisku otwierania szuflada w końcu wyłaziła, po jakimś czasie nic to nie dawało i odkryłem, że jak położę konsolę poziomo wszystko jest ok. Niestety teraz to nic nie daje i musze kilka razy naciskać nawet jeżeli konsola leży sobie poziomo. Co będzie następne? Będę ją musiał kłaść do góry nogami?! Co ciekawe gdy mam w napędzie płytę szuflada wysuwa się bez problemów nawet w swojej naturalnej pionowej pozycji.
Niby mógłbym konsolę dać do naprawy, ale to na pewno przyniesie jakieś nieporządane koszty. Przchodząc do sedna: jest może jakiś "domowy" sposób na naprawienie tej WKUR***** usterki?

PS
Konsola była przerabiana (wymiana napędu).
 

mike_88

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/poradniki-f27/tutorial-naprawa-niewysuwajacej-sie-tacki-samsung-17505.html tutaj cos masz na ten temat ( napewno jest tego wiecej na forum, poszukaj )... osobiscie mam taki sam problem ale wole nic nie majstrowac , wystarczy " puknać " w szuflade i sie wysuwa :)
 

Slowik

Świeżak
Świeżak
Dzięki. Co masz na myśli pisząć puknąć? Mam poprostu przpieprzyć w szufladę?
 

mike_88

Użytkownik
Użytkownik
hehe prz......ć to za duzo powiedziane :) uderz z wyczuciem opuszkiem palca ( tak jakbys chcial energiczniej nacisnac klawisz na klawiaturze ) i sie otworzy :]
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jak sie lekko wysówa to ją ręcznie otwórz do końca;)
Zapewne tego problemu niema gdy zostawiasz plyte, wiec zostawiaj plyte w srodku i wlaczaj konsole przyciskiem od napedu zeby naped sie otwieral a plyty nie wczytalo, no chyba ze bedziesz chcial zeby ta plyte wczytalo - samo wczystywanie robi halas w Samsung'ach :p.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
może też być naciągnięty gumowy pasek napędowy i ślizga się ,albo ta fachowa naprawa ze sreberkiem od czekolady działa 100% na Samsungach :D
 

Slowik

Świeżak
Świeżak
Właśnie smtune jest to, że ja chyba mam Philipsa.
 

Do góry Bottom