Tak wygląda Darksiders II – zobacz nowy trailer i galerię screenów

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
THQ nie daje nam chwili wytchnienia. Wczoraj poznaliśmy wymagania sprzetowe Darksiders II na PC, a dziś możemy zobaczyć grę na nowym materiale wideo i kilku obrazkach.

Niezwykle klimatyczny gameplay trailer Darksiders II przypomina, że Śmierć nadejdzie już w sierpniu. Główny bohater nowej produkcji studia Vigil Games, wydawanej przez THQ, będzie musiał zmierzyć się z rozmaitymi przeciwnikami i z tego, co zaprezentowano na poniższym zwiastunie wynika, że pojedynki te będą bardzo efektowne, podobnie jak w „jedynce”.

Mimo iż styl graficzny serii nie do końca przypadł mi do gustu, mechanika spodobała mi się na tyle, że premiery Darksiders II raczej nie pominę, a Wy? Rzućcie okiem także na nowe screeny. Widzimy na nich nie tylko Śmierć, ale i inne ujęcia z gry oraz bardzo przejrzysty ekran ekwipunku oraz drzewko umiejętności.










 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Masakra klimat aż wylewa się z trailera :) Kocham tą grę. Jedynka była kozacna. Mam nadzieję, że dwójka będzie już po prostu epicka ;)
 

nowmat

Użytkownik
Użytkownik
Super to wygląda, nie mogę się doczekać :)
Tak w ogóle wyjaśniła się sprawa z językiem, CD Project miał wydawać to grę ale się rozmyślił z niewiadomego powodu :(
 

scorpion22

Banned
Po trailerze rzeczywiście jestem zachęcony, grafika i klimat na wysokim poziomie. Mam nadzieję że walki z bossami będą bardziej przypomniały god of war a nie darksiders I bo w jedynce było za mało qte i była zdecydowania za mało brutalna.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gierka wygląda na świetnego slashera :) zresztą jedynka pokazała też konkretny poziom :)
 

Do góry Bottom