The Top 25 Xbox 360 Games - wg. IGN

matik177

Użytkownik
Użytkownik
25. Super Street Fighter IV
24. Left 4 Dead 2
23. Splinter Cell: Conviction
22. Batman: Arkham Asylum
21. Call of Duty: Modern Warfare 2
20. Gears of War
19. FIFA 10
18. Dead Space
17. Halo Wars
16. Assassin's Creed II
15. Forza Motorsport 3
14. Alan Wake
13. Halo 3: ODST
12. Rock Band 2
11. Borderlands
10. Elder Scrolls IV: Oblivion
9. Grand Theft Auto IV
8. BioShock
7. Mass Effect
6. The Orange Box
5. Halo 3
4. Red Dead Redemption
3. Call of Duty 4: Modern Warfare
2. Fallout 3
1. Mass Effect 2

Co myślicie o tej liście? Co byście zmienili, może coś jeszcze dodali? Mi brakuje Battlefielda BC2, Gears of War 2, BioShock 2, dużo wyższą pozycję dałbym AC II. Natomiast na pierwszym miejscu ex aequo z ME2 postawiłbym Red Dead Redemption.

The Top 25 Xbox 360 Games - Xbox360 Feature at IGN
 

riders62

Użytkownik
Użytkownik
Mi tu brakuję Fable II no i oczywiście BC2. Forze dałbym sporo wyżej ;)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Lekka modyfikacja:
10 The Orange Box
9 Forza Motorsport 3
8 Alan Wake
7 Splinter Cell: Conviction
6 BioShock
5 Left 4 Dead 2
4 Grand Theft Auto IV
3 Call of Duty 4: Modern Warfare
2 Fallout 3
1 Call of Duty: Modern Warfare 2
A reszta gier to jakieś nieporozumienie. Stracięłm szacunek do IGN. Zero obiektywizmu.
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
za wysko jak dla mnie bioshock i borderlands, reszta mniej więcej na swoim miejscu ;]
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Brak Gears of War 2? To chyba jakaś kpina.

BTW
Ciężko jest zrobić ranking z którym zgadzaliby się wszyscy.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Pozycję 21 bym wyrzucił całkiem. To tylko odgrzewany kotlet.

Reszta to może jakoś tako być.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Spamowa lista. Masakrycznie spamowa.
 

<LOLO>

Banned
1. Mafia 2
2 .Red dead redemption
Trzecie co chcecie
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV na 9tm miejscu :O brak Bad Company 2, ciekawe kto to układał...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1. Mafia 2
2 .Red dead redemption
Trzecie co chcecie
Hahah chyba żartujesz że Mafia 2 na pierwszym miejscu? Przecież ta gra jest najsłabsza na konsoli Sony a zaraz potem na Xboxie 360. Na pierwszym miejscu to może być w rankingu gier komputerowych...

1.Red Dead Redemption / Mafia 2
2.Mass Effect 1 & 2
3.Alan Wake
4.Assassin's Creed 1 & 2

Oczywiście Mafia jest jedną z moich ulubionych gier ale na Xbox'a wypada słabo (podobnie jak na PS3) więc nie można jej umieścić w udanych tytułach na Xbox 360
 

<LOLO>

Banned
Hahah chyba żartujesz że Mafia 2 na pierwszym miejscu? Przecież ta gra jest najsłabsza na konsoli Sony a zaraz potem na Xboxie 360. Na pierwszym miejscu to może być w rankingu gier komputerowych...

1.Red Dead Redemption
2.Mass Effect 1 & 2
3.Alan Wake

Oczywiście Mafia jest jedną z moich ulubionych gier ale na Xbox'a wypada słabo (podobnie jak na PS3) więc nie można jej umieścić w udanych tytułach na Xbox 360
Człowieku to jest mój ranking i nic do tego nie masz co mi sie podoba . Mogę nawet na pierwszym miejscu postawić pokemon i g.wno cię to obchodzi.Za takie podskakiwanie powinno sie dawcać ostrzeżenia bo myślisz że cos mi wmówisz ?I znasz sie lepiej ?Wiesz co jest dla mnie lepsze ? Inteligencie .
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Człowieku to jest mój ranking i nic do tego nie masz co mi sie podoba . Mogę nawet na pierwszym miejscu postawić pokemon i g.wno cię to obchodzi.Za takie podskakiwanie powinno sie dawcać ostrzeżenia bo myślisz że cos mi wmówisz ?I znasz sie lepiej ?Wiesz co jest dla mnie lepsze ? Inteligencie .
Nie wiem tylko to trochę dziwnee a w sumie to mnie to rybka co kto lubi więc się nie napinaj bo Ci żyłka pęknie... :)
 

Kuba 2255

Banned
Dobre jany to układały :D Bez Gears of War,Mafii 2,Forza 3,L4D 2 tak daleko???Jakieś żałosne burdellands(.)????? Kpiny,panowie,kpiny !!!!! Zresztą,wejdźcie na tą stronę i zobaczcie porównanie ps3 i xboxa 360,którego nie powstydzibył się największy fanboy ps3 !!!!!!!
 

pawel1503

Banned
Dobre jany to układały :D Bez Gears of War,Mafii 2,Forza 3,L4D 2 tak daleko???Jakieś żałosne burdellands(.)????? Kpiny,panowie,kpiny !!!!! Zresztą,wejdźcie na tą stronę i zobaczcie porównanie ps3 i xboxa 360,którego nie powstydzibył się największy fanboy ps3 !!!!!!!
Po pierwsze Borderlands nie jest żałosne, pewnie nawet nie grałeś.
Po drugie ten ranking został zrobiony 23 kwietnia a Mafia miała premierę 24 Sierpnia.
 

Kuba 2255

Banned
Jak nie wiesz,to się nie udzielaj,bo grałem(niestety-szkoda czasu),mi się bynajmniej nie podoba,ale to mój gust.
 

ziko

Użytkownik
Użytkownik
Halo 3 ODST zdecydowanie wyżej tak samo Fifa 10 i COD MW2 a HALO Wars powinno spasc w dół. No i oczywiscie brakuje mi tutaj BC2.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
18 na 25 gier to multiplatformowce, więc określenie Top 25 gier na X360 tu nie pasuje. Jeśli robią ranking o takim tytule, to powinni brać po uwagę gry tylko na konsolę Microsoftu.
 

miloszowen

Użytkownik
Użytkownik
Słaba ta lista bardzo nie obiektywna
 

Do góry Bottom