1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Titanfall BETA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adek86, Luty 15, 2014.

1. Adek86

Adek86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Kto miał szansę pograć, niechże się podzieli co myśli o tej wersji gry i jak to rokuje na premierę :)
    Dla mnie nie znalazł się póki co klucz do bety, ale z niezliczonej ilości stream'ów i gameplay'ów ciśnie mnie się na usta, że jest to kopia COD, może nie w każdym calu, ale z pewnością bardziej przypomina COD'a niż Battlefield'a :) także gratka dla fanów serii, ja chyba odpuszczę sobie zakup bo odkąd mam BF4 nie chcę słyszeć o COD :) Troszkę ta gra jest przereklamowana szczerze mówiąc, ale beta to tylko beta :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. welcu

welcu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Bete ogrywam na PC, ale wrazenie odnosnie samej gry mogą byc podobne, wiec wg mnie zdecydowanie przypomina bardziej CODa niz BF. Rozgrywka jest bardzo szybka i niezwykle przyjemna. Nie spodziewałem się, że gra będzie tak ciekawa :) Tak więc chyba zdecyduję się na zamówienie przedpremierowe na xboxa :)

4. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    Pograłem dzisiaj może ze 2h. Gra się mega zaebiście, jedyny duży minus to spadki frame rate. Czasami nawet bardzo spore. Zobaczymy dzisiaj w nocy, jak się będzie grało.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2014
  6. penguinspl

penguinspl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam takie odczucia ze na ta gre za duzy jest hype niech kto mowi co chce mysle ze grywalnosc bedzie dobre ale wlasnie zawsze jest to ale:)

7. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Titan Fall Open Beta dla wszystkich z Xbox One - do pobrania w dziale DEMA GIER, yo :)

1 osoba to lubi.
  8. DzaceQ

DzaceQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram na lapku. Ustawienia na full rozdzialka 1080p trzyma spokojnie 60 fps. Grafika ładna choć **** nie urywa. Grywalnosc w miarę choć nie wiem czy jest to warte kwoty jaka wołają za te grę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

9. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gierca wygląda na udaną :D

10. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja gram na PC, gra bardzo mi się spodobała i zamówiłem pre-order. Na plus na pewno tempo rozgrywki, grafika(mimo masy słabych tekstur w wersji beta), gra jest bardzo przystępna, łatwo nauczyć się tego całego sterowania postacią. Na minus na pewno AI botów, z tym jest tragedia, poświęciłbym je na rzecz starć powiedzmy 10v10 a nie 6x6 i boty. Bronie przeciwko tytanom zadają zdecydowanie za duże obrażenia, nie powinny być aż tak mocne.
    Najgłupszym pomysłem jest jednak smart pistol z auto-aimem, nie wiem kto wpadł na taki debilny pomysł. Powinni wywalić tą broń jak najszybciej. No i prawie zapomniałem o nabijaniu leveli, w becie było ich tylko 14 i nabijały się strasznie szybko, byłbym za zmniejszeniem ilości expa które dostajemy za wyzwania.
    Przyczepiłbym się do jednej rzeczy choć nie wiem czy warto bo na serwerach admini będą to pewnie mogli zmienić, chodzi mi o czas trwania rund, punkty lecą tak szybko że runda trwa trochę ponad 10 minut. Nawet się dobrze nie rozkręcimy a już widzimy np napis "victory". No i czas oczekiwania na rundę jest zbyt długi, mogliby go skrócić do pół minuty.

11. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Gra sie calkiem fajnie, tempo naprawde fajne, natomiast tak jak kolega wyzej napisal, BOTy sa zbedne i lepsza byla by rozgrywka z wieksza iloscia graczy.

Szkoda, ze nie da sie oddzialywac na otoczenie jak w BF4 i wszystko jest tytanowe ;) Bo smiesznie jest jak ido robotem i jakis wiekszy krzak stawil mi opor nie do pokonania ;)

12. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    cod w gorszym wydaniu. Oglądając te wszystkie materiały z gry na YT wiedziałem że to będzie średniak.

13. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja miałam okazję pograć tylko na pc w betę i jak dla mnie to d... nie urywa. Co do kupna tej gry, to jestem na nie. Jedyną rzeczą jaka jest fajna to możliwość wskakiwania coraz wyżej na budynki itd, rozgrywka za krótka, bo co to jest 10min (w tym chyba z 3-5min się traci na to, żeby móc postawić swojego tytana), grafika niczego sobie. Wolę pograć w bf4 :)

Wczytywanie...

Poleć forum