Titanfall BETA

Adek86

Użytkownik
Użytkownik
Kto miał szansę pograć, niechże się podzieli co myśli o tej wersji gry i jak to rokuje na premierę :)
Dla mnie nie znalazł się póki co klucz do bety, ale z niezliczonej ilości stream'ów i gameplay'ów ciśnie mnie się na usta, że jest to kopia COD, może nie w każdym calu, ale z pewnością bardziej przypomina COD'a niż Battlefield'a :) także gratka dla fanów serii, ja chyba odpuszczę sobie zakup bo odkąd mam BF4 nie chcę słyszeć o COD :) Troszkę ta gra jest przereklamowana szczerze mówiąc, ale beta to tylko beta :)
 

welcu

Użytkownik
Użytkownik
Bete ogrywam na PC, ale wrazenie odnosnie samej gry mogą byc podobne, wiec wg mnie zdecydowanie przypomina bardziej CODa niz BF. Rozgrywka jest bardzo szybka i niezwykle przyjemna. Nie spodziewałem się, że gra będzie tak ciekawa :) Tak więc chyba zdecyduję się na zamówienie przedpremierowe na xboxa :)
 

slypluk

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pograłem dzisiaj może ze 2h. Gra się mega zaebiście, jedyny duży minus to spadki frame rate. Czasami nawet bardzo spore. Zobaczymy dzisiaj w nocy, jak się będzie grało.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
 
Ostatnia edycja:

penguinspl

Świeżak
Świeżak
Mam takie odczucia ze na ta gre za duzy jest hype niech kto mowi co chce mysle ze grywalnosc bedzie dobre ale wlasnie zawsze jest to ale:)
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Titan Fall Open Beta dla wszystkich z Xbox One - do pobrania w dziale DEMA GIER, yo :)
 

DzaceQ

Użytkownik
Użytkownik
Gram na lapku. Ustawienia na full rozdzialka 1080p trzyma spokojnie 60 fps. Grafika ładna choć **** nie urywa. Grywalnosc w miarę choć nie wiem czy jest to warte kwoty jaka wołają za te grę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Gierca wygląda na udaną :D
 

belweder93

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram na PC, gra bardzo mi się spodobała i zamówiłem pre-order. Na plus na pewno tempo rozgrywki, grafika(mimo masy słabych tekstur w wersji beta), gra jest bardzo przystępna, łatwo nauczyć się tego całego sterowania postacią. Na minus na pewno AI botów, z tym jest tragedia, poświęciłbym je na rzecz starć powiedzmy 10v10 a nie 6x6 i boty. Bronie przeciwko tytanom zadają zdecydowanie za duże obrażenia, nie powinny być aż tak mocne.
Najgłupszym pomysłem jest jednak smart pistol z auto-aimem, nie wiem kto wpadł na taki debilny pomysł. Powinni wywalić tą broń jak najszybciej. No i prawie zapomniałem o nabijaniu leveli, w becie było ich tylko 14 i nabijały się strasznie szybko, byłbym za zmniejszeniem ilości expa które dostajemy za wyzwania.
Przyczepiłbym się do jednej rzeczy choć nie wiem czy warto bo na serwerach admini będą to pewnie mogli zmienić, chodzi mi o czas trwania rund, punkty lecą tak szybko że runda trwa trochę ponad 10 minut. Nawet się dobrze nie rozkręcimy a już widzimy np napis "victory". No i czas oczekiwania na rundę jest zbyt długi, mogliby go skrócić do pół minuty.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra sie calkiem fajnie, tempo naprawde fajne, natomiast tak jak kolega wyzej napisal, BOTy sa zbedne i lepsza byla by rozgrywka z wieksza iloscia graczy.

Szkoda, ze nie da sie oddzialywac na otoczenie jak w BF4 i wszystko jest tytanowe ;) Bo smiesznie jest jak ido robotem i jakis wiekszy krzak stawil mi opor nie do pokonania ;)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
cod w gorszym wydaniu. Oglądając te wszystkie materiały z gry na YT wiedziałem że to będzie średniak.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja miałam okazję pograć tylko na pc w betę i jak dla mnie to d... nie urywa. Co do kupna tej gry, to jestem na nie. Jedyną rzeczą jaka jest fajna to możliwość wskakiwania coraz wyżej na budynki itd, rozgrywka za krótka, bo co to jest 10min (w tym chyba z 3-5min się traci na to, żeby móc postawić swojego tytana), grafika niczego sobie. Wolę pograć w bf4 :)
 

Do góry Bottom