Tomb Raider - problem

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam, mam problem w pierwszej zagadce po przyplynieciu kutrem do swiatyni i rozprawieniu sie z tym wielkim straznikiem, w pomieszczeniu co jest pelno kosci, odsunalem juz wieko, wyciagnalem do gory taka wielka klatke i zrobilem nia dziure w scianie, teraz mam problem bo nie wiem jak przeskoczyc przez te dziure aby sie przedostac na druga strone, prosze o pomoc bo utknalem a gra mnie zaciekawila ;)
 

TigraTeam

Banned
Trzeba rozkołysac klatke łukiem i wskoczyc na nia z rogu
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
z rogu mowisz, ok, na to nie wpadlem, przyciagalem ja stojac na prost i wtedy to nie dzialalo, dzieki
 

RudyHary

Użytkownik
Użytkownik
Też tam utknąłem. Klatkę podciągnąc do góry czy przy ziemi ma latać? no i z którego rogu? :D

=====================================================================

Udało mi się, ale zrobiłem to tak:
1. Klatka przy ziemi
2. Wchodzimy na ten jakby balkon nad wejsciem
3. Na środku balkonu strzelamy z liny do klatki
4. W dobrym momencie wskakujemy na klatkę
5. Gdy jesteśmy blisko tej bramy skaczemy i przeskakujemy nad bramą
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja mam jeszcze jeden problem z grobowcem co jest woda pod pradem, jak to przejsc? przedostalem sie przez te wode podnoszac ten generator lukiem ale dalej nie mam pomyslu jak sie dostac na schody
 

TigraTeam

Banned
ja mam jeszcze jeden problem z grobowcem co jest woda pod pradem, jak to przejsc? przedostalem sie przez te wode podnoszac ten generator lukiem ale dalej nie mam pomyslu jak sie dostac na schody
podstawic pod generator tratwe:beguiled:
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
o rany, faktycznie :p
 

Tomek 84

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ja mam problem taki jestem w miejscu w którym jest woda i tam jest wszędzie prąd i nie wiem co zrobić nie mogę przejść na druga stronę nie mogę przyciągnąć łódeczki ;/
 

Krawol

Banned
Użytkownik
a ja mam problem taki jestem w miejscu w którym jest woda i tam jest wszędzie prąd i nie wiem co zrobić nie mogę przejść na druga stronę nie mogę przyciągnąć łódeczki ;/


podstawic pod generator tratwe
dwa up@
 

Samarek69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam problem z dzwonem gdzie trzeba zlamac dwie kolumny z drewna i nie wiem czym mam je zlamac? Prosze o pomoc!
 

TigraTeam

Banned
z tego co pamietam to trzeba pojedyńczo żaluzje otworzyc
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki problem polegający na tym że gry dorabiam się wyciągarki od zabitego kolesia (takiego minibossa) po powrocie na Endurance trzeba jej użyc aby przeciągnąc zurawia zawieszonym na nim ładunkiem który potem ma spaść i zrobić dziure w podłodze. Niestety w moim przypadku żuraw się przesuwa ale już nie ładunek który zostaje zawieszony w powietrzu!!! Sciągnołem Titleupdate do gry i nic nie pomogło... Jakieś pomysły?
 

TigraTeam

Banned
koło tego mini bosa powino lezec ulepszenie do wyciagarki
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
tak Lara to już podniosła....
 

TigraTeam

Banned
tak Lara to już podniosła....
No i strzelasz w ładunek i naciskasz x
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
nomp tak robie lina się wbija żuraw (ramie na którym jest zawieszone) przesuwa sie a ładunek zostaje...zawieszony w powietrzu
 

gruby_to

Użytkownik
Użytkownik
nomp tak robie lina się wbija żuraw (ramie na którym jest zawieszone) przesuwa sie a ładunek zostaje...zawieszony w powietrzu
hmm trzeba strzelic w line ? nie wiem czy myslimy o tym samym. chcesz rozwalic ta posadzke zeby wejsc do bunkra ?


a oto moj problem jak plyniemy kutrem do swiatyni zeby uratowac sam. i wychodzimy ze sciany korytarzem wchodzi do komnaty taki wielki samuraj i nieskonczona ilosc zolnierzy pozniej on staje na srodku komnaty i 4 zolnierzy cos przynim robi (rozbieraja go ? ) co trzeba zrobic bo kazda akcja konczy sie smiercia lary :)

jak by ktos mial problem w tym momencie to trzeba po lewej stronie przejsc po gzymsie, ja juz TB przeszedlem w sumie to 7 godzin grania zeby przejsc na 87%
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
nie to jest misja w której idziemy na endurance po Alexa aby zdobyć narzędzia do naprawy kutra... myśle moze ktoś by poratował savem z ukończonym tym momentem?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
save zapisuje sie automatycznie wiec ciezko bedzie, musialby ktos przed chwila to przejsc i wylaczyc gre, po drugie wyciagarka pozniej tez bedzie potrzebna
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
nomp problem rozwiazany znalazlem save'a na innym forum akurat po tej misji mam wyciagarke przypisalem save'a do profilu i dziala:)
 

Do góry Bottom