tuning zewnętrzny xboxa 360

gacus65

Świeżak
Świeżak
Witam
Tak jak w temacie chciałbym zmienić wygląd zewnętrzny swojej konsoli ale również przy okazji zmienić trochę w jej wnętrzu, np zamontować przezroczysty tunel odprowadzający powietrzę, cooler z podświetleniem LED, nowe wiatraczki, podświetlenie LED w środku. Tylko nie wiem gdzie te wszystkie części mogę dostać. Na allegro nie mogę nic znaleźć więc pytam się was o pomoc. Znacie jakieś sklepy sprzedające takie części do Xboxa 360?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Wiatraczki masz w holandii. Wiesz w ogóle do czego podłączyć diody? Jak otworzyć bude?

konsole, gry, akcesoria, serwis - ROBSON.PL
 

mati010

Użytkownik
Użytkownik
Witarczaki na allegro dostaniesz spokojnie tylko musisz znać rozmiar jaki potrzebujesz.
 

gacus65

Świeżak
Świeżak
Wiem jak otworzyć budę, aż tak źle ze mną nie jest. Po prostu nie wiem gdzie znaleźć części w internecie. A co do diod to dokładnie nie wiem. W necie jest mnóstwo filmików, na tej stronie jest dużo poradników ale jeszcze nie znalazłem takiego któremu bym zaufał. Więc jak jesteś dobry to opowiedz jak je podłączyć
 

mati010

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi o części to tutaj : Wentylatory - Aukcje internetowe Allegro. Jeżeli chodzi o diody z czego ja przynajmniej pamiętam to Diody 0603.
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
mam takie pytanie po co przerabiać sprzęt do grania na disco laser nadający sie na wiejskie potańcówki w remizie nigdy nie rozumiałem ludzi którzy umieszczają diody na komputerach rowerach, samochodach, xboxach itp. toż to wiocha jak cholera
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
mam takie pytanie po co przerabiać sprzęt do grania na disco laser nadający sie na wiejskie potańcówki w remizie nigdy nie rozumiałem ludzi którzy umieszczają diody na komputerach rowerach, samochodach, xboxach itp. toż to wiocha jak cholera
Niektórzy lubią i nie powinno to nikogo dziwić! A co do tuingu zewnętrznego to jeszcze można kupić i okleić xboxa fajnymi skinami: Skin naklejki na obudowę Xbox 360 - Army Of Two (1853265949) - Aukcje internetowe Allegro coś w tym stylu- u kumpla takie coś widziałem tylko z motywem Gears of War to kozacko wyglądał!
 

Do góry Bottom