1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tuning zewnętrzny xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gacus65, Październik 2, 2011.

1. gacus65

gacus65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Tak jak w temacie chciałbym zmienić wygląd zewnętrzny swojej konsoli ale również przy okazji zmienić trochę w jej wnętrzu, np zamontować przezroczysty tunel odprowadzający powietrzę, cooler z podświetleniem LED, nowe wiatraczki, podświetlenie LED w środku. Tylko nie wiem gdzie te wszystkie części mogę dostać. Na allegro nie mogę nic znaleźć więc pytam się was o pomoc. Znacie jakieś sklepy sprzedające takie części do Xboxa 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Witarczaki na allegro dostaniesz spokojnie tylko musisz znać rozmiar jaki potrzebujesz.

5. gacus65

gacus65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem jak otworzyć budę, aż tak źle ze mną nie jest. Po prostu nie wiem gdzie znaleźć części w internecie. A co do diod to dokładnie nie wiem. W necie jest mnóstwo filmików, na tej stronie jest dużo poradników ale jeszcze nie znalazłem takiego któremu bym zaufał. Więc jak jesteś dobry to opowiedz jak je podłączyć

6. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
  7. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam takie pytanie po co przerabiać sprzęt do grania na disco laser nadający sie na wiejskie potańcówki w remizie nigdy nie rozumiałem ludzi którzy umieszczają diody na komputerach rowerach, samochodach, xboxach itp. toż to wiocha jak cholera

8. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Niektórzy lubią i nie powinno to nikogo dziwić! A co do tuingu zewnętrznego to jeszcze można kupić i okleić xboxa fajnymi skinami: Skin naklejki na obudowę Xbox 360 - Army Of Two (1853265949) - Aukcje internetowe Allegro coś w tym stylu- u kumpla takie coś widziałem tylko z motywem Gears of War to kozacko wyglądał!

Wczytywanie...

Poleć forum