Ulubiona pioseka i stacja.

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Ulubiona pioseka i stacja.

gram w gta z 3 godziny i szczerze mowiac ledwo slysze radio (zapewne wystarczy przciszyc reszte odglosow a radio dac na maxa i podkrecic glosniki) ale nie o to chodzi szukam radia ktore gra muzyke typu dance (jak np. rmfmaxxx) ew. techno wiem ze jest takie niestety na szybko sprawdzalem wszystkie radia i nic takiego nie znalazlem wiec mogl by mi ktos podac nazwe tej stacji?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ulubiona pioseka i stacja.

grzech1991 napisał:
gram w gta z 3 godziny i szczerze mowiac ledwo slysze radio (zapewne wystarczy przciszyc reszte odglosow a radio dac na maxa i podkrecic glosniki) ale nie o to chodzi szukam radia ktore gra muzyke typu dance (jak np. rmfmaxxx) ew. techno wiem ze jest takie niestety na szybko sprawdzalem wszystkie radia i nic takiego nie znalazlem wiec mogl by mi ktos podac nazwe tej stacji?
A ESKE sobie zapusc w normalnym radiu i bedzie tez gralo...:p.Plus "blyskotliwe"komentarze prowadzacych po polsku:p.Sama radosc...
 

WisniowyZiomislav

Świeżak
Świeżak
Odp: Ulubiona pioseka i stacja.

Ja gustuje w zupełnie innych klimatach i idealną dla mnie stacją jest JNR Jazz Nation Radio :D bardzo rzadko zdarza się taka muzyka w grach i a akurat pod tym względem GTA4 jest u mnie na plus! 8)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ulubiona pioseka i stacja.

nie chcem się powtarzać ale GTA 4 po raz kolejny jest gorsze od innych części. SOUNDTRACK! w porównaniu z Vice gdzie z każdej prawie stacji wylewała się mega miodna muzyka (flash fm żondzi :D ) w czwórce radio ściszyłem całkowicie po kilku godzinach grania i puściłem muze z kompa. kolejny argument który świadczy o tym że GTA 4 to średniak. ( no może nie średniak ale na pewno nie jest to gra na średnią ocen rzędu 98%!) (tymbradziej że ta sama średnia ocena ale ocena graczy plasuje się gdzies w okolicach 70-75%)!

a teraz czekam na ogień w moim kierunku :p trudno! zdania nie zmienię. fenem GTA jestem od części pierwszej (2d) i GTA 4 najbardziej mnię zawiodła!
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ulubiona pioseka i stacja.

Vladivostock FM - I piosenka Sehweine "eins zwei drei" :D
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej lubie Beat 102.7 FM “War Is Necessary” Nas oraz oczywiscie Vladivostock FM i Radio Broker “No Sex For Ben” The Rapture.
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Dla moich uszu to najlepszą muzyką jest glos mojej kobiety, taki miły, spokojny. Jedziesz se gangsterskim autem w celu wykonania ultra ważnej misji a tu ukochana twa szepcze do ucha : "sluchasz mnie czy nie?! Co jutro na obiad zrobić? Myślisz ze zupkę czy może mielone [...] a ty surówkę byś zrobił może". :confused: I niestety, muzykę mam wyłączoną, słyszę tylko warkot silnika i odgłosy ulicy, czasem jakiegoś ludzia krzyczącego pod kołami mojego auta ;)
 

Zlocisz1234

Użytkownik
Użytkownik
A ja slucham przewaznie Massive B i Vladivostok FM ale jak leci cos glupiego to przelaczam a ta muzyka "ens zwei drei" to wlasciwie sam nie wiem czy lubie czy nie bo jest taka dziwna jednoczesnie jest fajna i niefajna ,taka smieszna
 

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsza piosenka:
Seryoga - King Ring

na Vladivostok FM

nutka rządzi :D
 

spajk

Świeżak
Świeżak
Liberty City Hardcore i Liberty Rock.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Tylko Vladivostok i :

"Gruppa krovi" - Gruppa Kino
"King Ring" - Seryoga
"Mama" - Basta
"Nikogo ne zhalko" - Leningrad
"O tebe" - Ranetki
"RAP" - Dolphin
"Schweine" - Glukoza
"Wild Dances (Ukranian FM Version)" - Ruslana
"Zelenoglazoe Taksi (Club Remix)" - Oleg Kvasha
 

wader94

Banned
Użytkownik
dla tych co lubia piosenke "ein zwei drei shiggy shiggy schweine " http://www.youtube.com/watch?v=AqRbnNmw3Rs prosze bardzo :D
 

mr19inches

Użytkownik
Użytkownik
The Vibe jest bardzo fajne takie odprężające :)
 

Master_11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kazda stacja ma swój plus ale u mnie 10/10 mają : Vladivostock FM i Fusion FM i tyle na ten temat:)
 

Adam Sz

Użytkownik
Użytkownik
VLADIVOSTOK FM z mega klimatycznym Splin - Liniya Zhizni oraz świetnym Ranetki - O Tebe, RADIO BROKER (mój nr1) z Greenkeepers - Vagabond, The Raptures - No Sex For Ben i Julliette and the Licks - Inside The Cage (David Gilmour Girls Remix); zaś z elektroniki Justice - Waters Of Nazareth, Kavinsky - Testarossa (Sebastian Remix) i Alex Gopher - Brian Leech z ELECTROCHOC.
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Słucham tylko stacje gdzie jest rap i stacje electro.
Moja najleprza nuta w radiu to Chris Lake & Deadmau5 - I Thought Inside Out :D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Vladivostok
Wild Dances - Ruslana

i chyba beat.fm
kanye west - flashing lights
 

lagwa

Użytkownik
Użytkownik
Vladivostok

Glukoza - Schweine
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Tuff Gong
 

Dzoninho

Użytkownik
Użytkownik
Vladivostok i Beat.fm
 

Do góry Bottom