Uruchamianie gier ze starszej konsoli Xbox

Trawnick

Świeżak
Świeżak
Witajcie,

Mam pytanie dot. uruchamiania na 360 gier z pierwszej generacji tej konsoli. Kiedy wkładam płytę mam monit o tym, że muszę posiadać dysk twardy. Czy może to być przykładowo pendrive? Jak tak to jak go skonfigurować aby gra uruchamiała się. Pendrive w Fat32 formatowany, skonfigurowałem go w xboxie a dalej ten komunikat.

Dokładna wersja konsoli xbox 360 slim.

Pozdrawiam,
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Musisz mieć HDD aby uruchomić gry z Xbox-a, ponieważ jest tam specjalna partycja która umożliwia uruchamianie gier z pierwszego x-a
 

Trawnick

Świeżak
Świeżak
Musisz mieć HDD aby uruchomić gry z Xbox-a, ponieważ jest tam specjalna partycja która umożliwia uruchamianie gier z pierwszego x-a
I wszystko jasne. Co do HDD to poszukam czegoś dobrego i taniego mam nadzieję, że są jakieś dyski na slima, które pozwolą mi tam mieć z 2-3 gry zainstalowane a przy tym nie będzie on kosztował 300 zł.

Dzięki za szybką odpowiedź.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Koszt HDD to 60-300 zł w zależności od pojemności :)
 

Trawnick

Świeżak
Świeżak
Koszt HDD to 60-300 zł w zależności od pojemności :)
Nie chce tutaj pisać nie na temat ale mogę mieć prośbę? Przeszukuje sklepy internetowe w poszukiwaniu takiego dysku myślę około 20-30 GB pod Slima. I wszędzie są wersje 250 GB. Czy jest szansa żebyś na PW chociaż jakieś linka albo podpowiedź wrzucił?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
poszukaj na allegro, tam znajdziesz HDD 20GB w obudowie do Slima za 63 zł :)
np. http://allegro.pl/nowy-dysk-20gb-z-obudowa-do-xbox360-slim-i2124025173.html
 

Do góry Bottom