1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchamianie gier ze starszej konsoli Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trawnick, Luty 26, 2012.

1. Trawnick

Trawnick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Mam pytanie dot. uruchamiania na 360 gier z pierwszej generacji tej konsoli. Kiedy wkładam płytę mam monit o tym, że muszę posiadać dysk twardy. Czy może to być przykładowo pendrive? Jak tak to jak go skonfigurować aby gra uruchamiała się. Pendrive w Fat32 formatowany, skonfigurowałem go w xboxie a dalej ten komunikat.

Dokładna wersja konsoli xbox 360 slim.

Pozdrawiam,

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Musisz mieć HDD aby uruchomić gry z Xbox-a, ponieważ jest tam specjalna partycja która umożliwia uruchamianie gier z pierwszego x-a

4. Trawnick

Trawnick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I wszystko jasne. Co do HDD to poszukam czegoś dobrego i taniego mam nadzieję, że są jakieś dyski na slima, które pozwolą mi tam mieć z 2-3 gry zainstalowane a przy tym nie będzie on kosztował 300 zł.

Dzięki za szybką odpowiedź.

5. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Koszt HDD to 60-300 zł w zależności od pojemności :)

6. Trawnick

Trawnick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce tutaj pisać nie na temat ale mogę mieć prośbę? Przeszukuje sklepy internetowe w poszukiwaniu takiego dysku myślę około 20-30 GB pod Slima. I wszędzie są wersje 250 GB. Czy jest szansa żebyś na PW chociaż jakieś linka albo podpowiedź wrzucił?

7. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    poszukaj na allegro, tam znajdziesz HDD 20GB w obudowie do Slima za 63 zł :)
    np. http://allegro.pl/nowy-dysk-20gb-z-obudowa-do-xbox360-slim-i2124025173.html

Wczytywanie...

Poleć forum