verbatim dual...chore nowe ceny....dlaczego???

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
witam... szukalem po allegro plytek bop chcialem zakupic. i sie przerazilem..najtansza plyta na allegro kosztuje 8.50 za sztuke czyli paranoja...+ wysylka ..ze za 10 plyt cza dac 100zl;/ 2 miesiace temu placilem na allegro za 10 50 zl i w tym mialem wysylke.. ogolnie strasznie malo jest teraz verbatimow i sa slabo dostepne...wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje?? czy przestali je produkowac czy co sie podzialo??
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
U mnie w sklepie jest ciągle cena 6 zł
 

sasukepl

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj dystrybutora

kupuj verbatim lub tdk (tańsze) jakościową są takie same jak verbatim.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Piri ale ja nic nie chce mowić ale tamm za 40zł jest 5 szt. tzn ze razy 2 wychodzi 80 + przesyłka wychodzi ok 100zł, wiec dałeś niezła okazje :p
 

martini

Użytkownik
Użytkownik
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
u mnie po 12 stoją i są printable i normalne :] no ale wiocha pod Warszawą więc czego sie spodziewać .
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
ale martwicie się jakbyście i tak mieli drogo ;D lepiej dać 10 zł niż 150-200 zł za nową grę więc nie wiem poco te narzekanie
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
martini...kurcze dzieki...to ja nie wiem jak ja to suzkalem...normalnie dalem SZUKAJ... wpisalem VERBATIM DUAL... i wyskoczyly mi tylko te drogie..teraz juz bede szulkal tylko przy uzyciu kategori i podkategori a nie wpisywal nazwe
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro są paczki po 10 sztuk za 48 zł, i wychodzi mniej niż 5 zl za sztuke.
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
DVD+R Verbatim Double Layer 8.5GB 8x (cake 10):
DVD+R Verbatim Double Layer 8.5GB 8x (cake 10) - Sklep internetowy Komputronik.pl
za 65zł

lub
DVD+R TDK Double Layer 8.5 GB 8x (cake 10):
DVD+R TDK Double Layer 8.5 GB 8x (cake 10) - Sklep internetowy Komputronik.pl
za 51zł

Wystarczy podejść do miejscowego sklepu i kupić po tej cenie ;)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
skoro to strona sklepu to w sklepie powinny być najlepiej idź sprawdzić chociaż jak będą to mogą być droższe
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Ja ostatnio nagrywam na plytach z ... Tesco :] i o dziwo spisuja sie jak verby :]
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Zamykam, tomciopaluch następny taki temat i warn. Tu jest temat o płytach >> http://x360iso.org/iso/11273-plyty-dvd-r-dl-jaka-firme-wybrac-czyli-temat-o-plytach.html
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom