W listopadzie zostanie zapowiedziana kolejna zawartość do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W listopadzie odbędzie się finał 3 sezonu Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Ubisoft postanowił zaprosić na wydarzenie widzów, którzy zobaczą w akcji najlepsze zespoły. Na imprezie zerkniemy jednak nie tylko profesjonalnych graczy, ponieważ francuska korporacja przygotowała „ważne ogłoszenie”.

W dniach 12-13 listopada najlepsze zespoły z Europy oraz Stanów Zjednoczonych zawalczą w Mistrzostwach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. W puli nagród 3 sezonu znalazło się 150 tysięcy dolarów, a podczas wydarzenia zobaczymy na pewno kilka wyjątkowych spotkań.

Możemy jednak mieć również nadzieję, że Francuzi przygotowali dodatkowe przyjemności. Od wielu miesięcy pojawiają się w Sieci plotki, według których Ubisoft przygotowuje kolejną zawartość do produkcji. Operatorzy, mapy oraz nawet tryb rozgrywki mają wydłużyć zabawę z tytułem o kolejne miesiące.

Deweloperzy oczywiście jeszcze nic nie potwierdzili, ale na wspomnianej imprezie będziemy świadkami „ważnego ogłoszenia”. Sympatycy pozycji są zgodni, że w końcu oficjalnie zostanie ujawniona dodatkowa zawartość. Na szczegóły musimy oczywiście zaczekać, jednak ja mam nadzieję, że w końcu do akcji wkroczy Grom!


 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od dawna juz wiadomo że to będzie ekipa z Japonii w tym DLC..
 

Kuna9306

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzam
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
New game modes? To moze byc ciekawe...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mogli dać Polski grom ale po co
 

Do góry Bottom