Więcej o Battlefield 3 Premium

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Na wstępie dodam, że dodatek CQ wyjdzie na PS3 1 czerwca, a na PC i X360 11 czerwca. :)






Zapewne pamiętacie informacje, które wyciekły z wewnątrz DICE o Battlefield Premium, usłudze, która miałaby/ma zadebiutować już 4 czerwca. Pojawiło się trochę nowszych wiadomości. Dzięki wspólnej wymianie informacji z portalem MP1st możemy coś napisać i trochę sobie pospekulować na temat Premium, nasi koledzy podesłali nam ciekawe znalezisko, na które natrafili w internetowym Duńskim sklepie coolshop a mianowicie w witrynie ukazała się oferta z Battlefield Premium łącznie z ceną.

A wygląda ona tak:

* Battlefield 3 Premium Service Code in a Box /PC czyli kod w pudełku

Usługa Battlefield 3 Premium to jeden kod w pudełku dający wcześniejszy dostęp do DLC dla Battlefield 3 - Back to Karkand (wydany), Close Quarters (zostanie wydany - Czerwiec), Armored Kill (data wydania wrzesień) and End Game (data wydania grudzień).

Cena za dodatek w Duńskim sklepie to 369 Duńskich Koron w przeliczeniu na złotówki jest to 216, 05 zł. No dużo.

Okazało się, że mamy wspólne źródło informacji oni dali nam wersje duńską strony my im angielską:). Strona sklepu coolshop oferuje również możliwość dokonania zakupu kodu w funtach Brytyjskich a cena to: 34.96 £ w przeliczeniu na złotówki jest to 189, 41 zł jest taniej o 26 zł.

Co najdziwniejsze w tym wszystkim na liście nie ma piątego DLC, nad którym mają się rozpocząć prace lub planowane jest dopiero ich rozpoczęcie? Nie ma też nic o wspomnianych wcześniej bonusach, unikalnym nożu i nieśmiertelniku. A przewidywana data dostępności też robi wrażenie, w sklepie została przewidziana na 29-go czerwca. Nie jest wykluczone, że BFP bedzie mialo kilka opcji np. zestaw samych nowych DLC (bez Karkandu), bonusy itp.
Oryginalne Info od anonimowego źródła:

Premium Battlefield będzie rzekomo zawierać:

* 20 Map
* 20 Nowych broni
* 10 + Nowych Pojazdów
* 4 + Nowe tryby gry
* 30 + Zadań
* 20 + Dog Tagów

Cała zawartość została zliczona ogólnie włączając to wszystkie zapowiedziane dodatki. Także "Bonusową", na które będą składać się skiny do multiplayera, nowe kamuflaże i co najważniejsze wcześniejszy dostęp do wszystkich DLC.

Jeśli info sie potwierdzi, to oznacza, że ​​możemy spodziewać się 5-go, niezapowiedzianego dodatku pt Aftermath, który miałby być wydany przed End Game. Ostatnio próbując zdobyć jakieś informacje od twórców coraz częściej dostajemy odpowiedź, aby czekać do 4 czerwca na E3 i konferencje prasową EA.


Źródło: Więcej o Battlefield 3 Premium
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
A bylo plakac ze ELITE jest drogie...
120zl i mamy 4200 msp a tutaj placimy ponad 180zl, no pieknie, pieknie :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up, matematyka się kłania. Po dwóch latach już wychodzi taniej, za BFP zapłaci się 180zł, a za ELITE na 2 lata 240zł : ) Keep hatin'
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
A bylo plakac ze ELITE jest drogie...
120zl i mamy 4200 msp a tutaj placimy ponad 180zl, no pieknie, pieknie :)
To teraz zobacz na oficjalne ceny msp(za 5000msp - 260zł) i policz jeszcze raz :). Wykonując proste działanie matematyczne, wychodzi że BFP będzie kosztował 3600msp lub trochę więcej.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Biorąc pod uwagę, że będą jeszcze 3 (oficjalnie zapowiedziane) DLC, z czego każdy będzie kosztował 1200 MSP, to cena premiuma powinna wynieść 3600 MSP.
Chyba, że doliczą sobie jeszcze za jakieś zbędne (IMO) dogtag'i, nóż i inne śmieci + "piąte DLC", które nie zostało oficjalnie zapowiedziane, to wtedy cena może ostro podskoczyć... o_O
Narazie mamy tylko garść spekulacji, więc lepiej poczekać na oficjalne info w tej sprawie, które ma być (podobno) przedstawione na E3... :p

PS. Temat proponuję przenieść do działu "Plotki" ;)
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Przecież ta cena jeszcze nie została potwierdzona przez EA/DICE, więc BF Premium może kosztować jeszcze mniej (albo i więcej, oby nie) ;) Mam tylko nadzieję, że nie przekroczy granicy 4200MSP, bo więcej na to nie mogę wydać.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie o to chodzi, żeby cały "pakiet" wyszedł taniej, niż zakup każdego DLC osobno... ;)
Jeżeli będzie inaczej, to ja podziękuję.
A w co będziemy potem grać? o_O Szczerze, nie wiem...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak ktoś nie ma Karkand to taki zestaw może być ciekawy, tylko jaka oficjalna cena, bo 200zł za dodatki to sporo, chociaż wychodzi i tak mniej niż by kupić każdy z osobna.

A bylo plakac ze ELITE jest drogie...
120zl i mamy 4200 msp a tutaj placimy ponad 180zl, no pieknie, pieknie :)
Jak ten dodatek przeliczą na msp to też wyjdzie tyle lub mniej, a zobacz sobie oficjalną cenę msp http://www.ultima.pl/xbox_live_4200_microsoft_points_pl/i5577/
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Z punktu widzenia gracza:
Musimy płacić 200zł (niepotwierdzone), tak więc cenę drugiego Battlefielda za kilka mapek i broni? Ewentualnie 100zł (czyli mniej niż Elite) za coś co powinno kosztować max 80zł? Świetnie. BF 4 lub BC 3 nie będzie być lepszy od CoD'a, to będzie drugi CoD.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i moja "przepowiednia" się powoli sprawdza. Teraz, kupując grę za 199 zł mamy 50% całości produktu, a jak się chce mieć satysfakcję z 100% produktu, trzeba dopłacić drugie tyle. Co oczywiście wychodzi na to, że gra kosztuje 398 zł o_O
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
A ja żadnych kont premium nie mam zamiaru kupować. Jak kupię grę to w nią gram. Wychodzi dlc i go olewam. Przykładowo kupie 2 DLC= cenie gry na PC. A DLC to tylko jakieś mapki, czy misja. Żal. Wyraziłem tylko mój punkt widzenia.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież to jest opłata jednorazowa, nazwa tego to Battlefield Premium, nie jest jasno powiedziane, że ten pass jest tylko do BF3, kto wie, może jest on już dożywotni i będzie działał w Bad Company 3? Przeliczacie tego BFP na mappacki, a to zapewne nie jedyna atrakcja z którą wiąże się BFP, pewnie będą też jakieś małe paczki z dodatkowym uzbrojeniem, czy kamuflażem. Ehh, co ja tak bronię tego BFP, skoro i tak go nie kupię, mappacki kupię na 50% obniżkach na Originie, nie pali mi się do nich.
 

resident202

Użytkownik
Użytkownik
@Seban_ZA To masz nieciekawy punkt widzenia, bo np. Powrót do Karkand wnosi 4 świetne mapki które dodatkowo wnosza nowe pojazdy, nowe bronie co bardzo urozmaica rozgrywkę na wielu płaszczyznach.

Co do kont premium to też nie mam zamiaru kupować bo zawierają m.in. pakiety które mnie nie interesują a po co mam płacić za coś co mnie nie interesuje, wolę kupic osobno np. 1/4 tego pakietu oczywiście jeżeli się będzie opłacało.
Gdybym miał BFa na PC to pewnie bym do niego dużo jeszcze dołożył ale na X360 już się nie opłaca bo jest burdel z serwerami i nieraz nawet nie można znaleźć takich ze wszykimi mapkami, nie po to za nie zapłaciłem żeby nie móc na nich grać
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Może i elite jest drogie ale ono nie obejmuje jedynie mw3 lecz będzie też dodawane do każdego następnego coda a Wy za swojego bf premium zapłacicie 200zł i dostanie tylko do jednej gry więc elite wychodzi tutaj niestety lepiej
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up hahaha, rozbawiłeś mnie teraz. :highly_amused: Gdzie napisane jest że BFPremium jest tylko do BF3? Pomijając fakt, że WSZYSTKO odnośnie BFPremium jest jak na razie PLOTKĄ! Równie dobrze BFPremium może być dożywotni tak samo jak CoD Elite, ale nie, Ty wiesz lepiej.
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
tak moim skromnym zdaniem,premium powinien mieć jeszcze w zestawie OP :)
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem ten Premium nie bedzie kosztować aż tak wiele, skoro jeden z dodatków już został wypuszczony, a reszta(3?) nie będzie kosztować więcej niż po 1200 M$ bo to by nie dawało żadnej równicy czy kupimy je teraz czy po premierze, a Season Passy na tym polegają, żeby kupić coś z góry za niższą cene. :)
PS: W serwisie Keye.pl 4200 M$ Points kosztują nie całe 135zł, więc nie ma sie czego obawiać. ;) Lecz oczywiście na oficjalne info poczekajmy do 4 czerwca do E3.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
@Up, matematyka się kłania. Po dwóch latach już wychodzi taniej, za BFP zapłaci się 180zł, a za ELITE na 2 lata 240zł : ) Keep hatin'
Oficjalne ceny...
Zaloze sie o 100zl ze nigdy jak i 90% tego forum nie uzylo karty kredytowej lub paypala na xbl :)
Media Markt 4200msp kosztuje 120zl.
¨Box /PC czyli kod w pudełku¨ Wiec kupujemy nowa gre ktora nie mozna kupic przez xbl a wiec nadal problem? :)
 

GutsherPL

Użytkownik
Użytkownik
No i moja "przepowiednia" się powoli sprawdza. Teraz, kupując grę za 199 zł mamy 50% całości produktu, a jak się chce mieć satysfakcję z 100% produktu, trzeba dopłacić drugie tyle. Co oczywiście wychodzi na to, że gra kosztuje 398 zł o_O
Kupiłem xbox360 za 1000 zlotych, po kilku miesiącach pojawiła sie ulepszona wersja tej konsoli. Jako ze juz raz zapłaciłem za xbox360, powinienem dostać za darmo ta poprawiono wersje. Malo tego, po 2 latach od zakupu mojego xbox-a Microsft wydal nowa wersje slim swojej konsoli z wbudowanym wi.fi. Jako ze juz raz zapłaciłem za xbox360, powinienem dostac za darmo ta nowa wersje nie wspominając o tym, ze microsoft powinien juz dawno wyslac mi nowe pady, kinecta i adapter wifi jako ze juz raz zapłaciłem za xbox-a który jeszcze tego nie mial. Byc moze producent nawet nie planował nowej, konsoli, kinect, nowych padow, wlan w momencie gdy ja kupowałem swojego xbox-a. Dla mnie to nie ważne, powinni wysyłać mi wszystkie dodatki do konsoli, konsole za darmo bo przecież juz raz zapłaciłem.
 

Do góry Bottom