Włosi prezentują piękne motocykle. Rozgrywka z Ride 2 wygląda nieźle

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Ride 2 zapowiada się naprawdę nieźle. Pierwsza odsłona nie prezentowała oczekiwanej jakości, ale dwójka jest reklamowana przez deweloperów jako „najbardziej kompletna gra motocyklowa w historii”.

Deweloperzy przygotowują 200 pojazdów (w 15 kategoriach), ponad 30 torów, 1200 części do dostosowywania maszyn, a ekipa podobno nie zapomniała również o trybach, elementach społecznościowych, sztucznej inteligencji oraz zmaganiach dla hardcorowców.

To wszystko są aktualnie słowa, ale autorzy opublikowali gameplay, który nie wygląda źle. W końcu można dostrzec poczucie prędkości oraz tytuł wygląda przyzwoicie. Na deser dorzucam jeszcze zwiastun opublikowany z okazji gamescomu – materiał pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki, ale tym razem widzimy już kawał solidnego montażu.



 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
W pierwszym filmiku beznadziejny głos silnika, chyba, że to Ducati naprawdę taki ma. Ogólnie wygląda to nieźle.
 

GierapV8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja nie wiem skąd ta moda (widziałem, że w Asseto Corsa jest to samo) na obrotomierz w 3rd person bez żadnych danych tylko pasek gdzie to jakie dokładnie obroty silnika mamy mają istotny wpływ na to na jakim biegu jechać zakręty...
 

Do góry Bottom