1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wpisywanie kodu i sprawdzanie

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 5, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Pytanie orientacyjne mam bo 1 raz będę korzystał z xbox live gold.. Kod kupiony wpisuje w aktywacji kodow tam gdzie sie wpisuje kody na dlc itd tak?
    A gdzie sprawdzic jak długo mi jeszcze został abonament

oraz gdzie msuze wejsc zeby pobrac gry z games with gold?

Ostatnia edycja: Listopad 5, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    eee a która konsola? XO czy X360?
    W X360 w Guide masz opcje wpisania kodu, a w XO w sklepie jest opcja dodania kodu i tam wklepujesz. Jak wklepiesz kod to na koncie będzie pisać do kiedy jest aktywny, możesz też to sprawdzić na stronie xbox.com Gry z gwg przeważnie są na kafelku w konsoli, a jak nie będzie to wchodzisz w sklep, wpisujesz nazwę gry i masz, albo dodaj gry przez stronę xbox.com do konta :)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeden pies ile Ci go zostało to co zostało i tak się sumuje do tego co wklepiesz, nic nie przepada z GOLDA.
    No chyba że chcesz wiedzieć.

5. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Panowie juz ogarnąłem. Powiedzcie mi jeszcze jak u was to wygląda odpalilem sobie UFC i 1 walka tak w miare ale druga tak lagowalo że az odechciewa sie grac. Dziwne bo mam neta z upc 120 MB i konsole podpięta po kabluk do routera więc powinno ladnie smigac a nie tak lagowac

Wczytywanie...

Poleć forum