Wyciekł gameplay z misji Rift - Assassin's Creed: Unity!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Nie możecie się doczekać francuskiego Asasyna? Zapoznajcie się z najnowszym materiałem wideo, na którym gracz ukazuje misję Rift (szczelina). To osiem minut biegania za danymi.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie jak Asasyn rozpoczyna poboczną misję, w której należy zbierać dane na czas. W trakcie rozgrywki trzeba unikać pułapek oraz łapać pliki.

Za wykonane zadanie można odblokować nowe zadania, przedmioty oraz zyskać odrobinę srebrników.

Nie jest to pewnie najciekawsze zadanie, ale na pewno zainteresuje miłośników serii.

Gra zadebiutuje na rynku za 65 dni w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

FILMIK

 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nic nadzwyczajnego. Minigierka - do tego nudna, która bardziej klimatem pasuje do Watch Dogs niż Assassins Creed.
 

piasek_k508i

Świeżak
Świeżak
Znając życie przejdę je wszystkie (misje poboczne) :) Po mimo iż nie grając już uważasz za nudne i słabe :p
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapowiada się słabo. Mam nadzieję że tylko minigierki/ tego typu misje takie będą.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie misje jakie tam będą to idź tam, śledź kogoś, zabij kogoś, ukradnij coś.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystkie misje jakie tam będą to idź tam, śledź kogoś, zabij kogoś, ukradnij coś.
wkoncu to asasyn to jakie te misje maja byc?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak na razie nic rzucającego na kolana. Trailery bardziej hype podniosły niż ta misja ;) - wiadomo nic w niej nie widzieliśmy - chociaż nie widziałem nawet tego "lepszego" parkour".
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Czy mi się zdaje czy ta grafika jest jakby gorsza? Jakoś to lepiej wyglądało na screenach oraz poprzednim trailerze.
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
wkoncu to asasyn to jakie te misje maja byc?
Mogli by wprowadzić coś nowego, a nie ciągle ta sama gra ze zmienionymi teksturami, zmienioną lokacją.
 

Do góry Bottom