X360 czy nadal warto + pytania dot. internetu.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Violence

Świeżak
Świeżak
Witam.

Zastanawiam się nad zakupem Xboxa 360 Slim 4Gb. Wiem że niedługo wychodzą nextgeny i stąd to pytanie. Byłem już użytkownikiem X360, ale jednej z pierwszych wersji - łatwo więc zgadnąć że byłem niezadowolony :tennis: Teraz podobno w slimkach lepiej jest z awaryjnością więc o to się nie martwie...

Do rzeczy:

1)Warto nadal kupować X360?
2)Mam internet Play Online. Czy normalnie mogę udostępnić go dla X360 przez kabel ethernet ? No i jak będzie w grach, da radę pograć multi (myślę głównie o BF3)? Np. korzystając z tego internetu na laptopie mogę spokojnie pograć w CoD'y itp (wiadomo, nie jest idealnie, ale można popykać). Jestem więc ciekawy czy tutaj będą jakieś różnice w stosunku do tego co jest na kompie?
3)Najtańsza wersja X'a ma 4Gb.. Głównie póki co zależy mi na BF3. Wystarczy to na aktualizacje itp, abym mógł pograć? Oraz czy można później dokupić dysk, jeśli tak to za ile.
4) Póki co będę grać na nowym tv, ale nie jest mój więc sobie chcę coś do pokoju załatwić. Jak ktoś może coś taniego na przyszłość polecić to będę wdzięczny (najlepiej jakieś 19").

Pozdrawiam.
 

snaperr

Użytkownik
Użytkownik
1. Tak chyba ze poczekasz na xbox 720 i wydasz na niego ~2000zl ponad
2. Tak
3. Tak i tak za 150-250zl
4. Polecam kupic samsunv lub sony bravia

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
 

Violence

Świeżak
Świeżak
Właśnie nie mam teraz takiej gotówki, możliwe że bym jakoś dociułał te ~2500. Raz się przejechałem na X i sporo kasy poszło w błoto, więc się jeszcze upewnie... Slimki już nie zdychają tak na te RRody? Pytam bo jutro mam zamiar pojechać i kupić konsolke.


Edit: Orientuje się ktoś po jakim czasie zaczeły wychodzić slimki ? Zawsze można brać teraz x360, a w nextgena zaopatrzyć się w slima :)
 

snaperr

Użytkownik
Użytkownik
Nie maja wgl rrod. Nic im nie jest. Chyba ze utopisz ;) a gdzie kupujesz wawa? I kupujesz przerobionego? Czy nowy ze sklepu?

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
 

Violence

Świeżak
Świeżak
Nowy ze sklepu, sam będę odbierać.. Nawet tym razem nie chcę brać przez internet :D Ostatnie pytanie - nadal jest 1msc xbox live za free na start?
 

snaperr

Użytkownik
Użytkownik
Tego nie wiem :) ale jak kupisz ze sklepu to mozesz nie przerobic.

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tego nie wiem :) ale jak kupisz ze sklepu to mozesz nie przerobic.

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
Jest m-c xblive za free, jak kupisz w sklepie to oczywiscie przerobisz jak chcesz
LTU - ok 300-350zl
RGH - 150-200zl
 

Violence

Świeżak
Świeżak
w ogóle nie mam zamiaru przerabiać. Poza tym, chcę grać na multi :p
 

snaperr

Użytkownik
Użytkownik
Na rgh multibda rade tak zwane xlink alternatywa xbox live. A na lt 3.0 xbox live dziala normalnie

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na rgh multibda rade tak zwane xlink alternatywa xbox live. A na lt 3.0 xbox live dziala normalnie

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
Na RGH jest LiNK (nie xlink) - obsługuje wszystkie gry ,które mają opcję SYSTEM LINK , działa jak dawny X LINK KAI - z tym,że kompa nie trzeba włączać :)
Tu spis gierek ,które to obsługują, wraz z aktualną liczbą graczy :)
http://link.jqe360.com/
 
Jedno mi sie w tym temacie nie zgadza,po ostatniej aktualizacji bf juz sie chyba nie miesci na 4gb?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jedno mi sie w tym temacie nie zgadza,po ostatniej aktualizacji bf juz sie chyba nie miesci na 4gb?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Nie wiem ile ważą te aktualki, ale Ty chyba masz na myśli DLC ...
Nawet jeśli braknie miejsca ,to zawsze można pena 32 gb skonfigurować pod konsolą :D
 
Nie chodzi mi o zwykle aktualizacje, a jak skonfigurowac takiego pena moglbys dac jakies info?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No w org dashu NXE ,podepnij pena i ustawieniach, pamiec.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 
No sorry ale ja w tym temacie nie ogarniety wiec noc z tego nie rozumiem co napisales :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom