x360 komp i monitor

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
mam ixa kompa i monitor acer sl1916w za kazdym razem gdy chce grac musze przekladac kable z monitora , czy jest jakas zlączka lub rozdzielacz aby ix i komp byl podlaczony?
 

Mr_Bartek

Użytkownik
Użytkownik
Witaj może pomogę znalazłem fajny rozdzielacz tylko trzeba go przetestowac. Powinien działać w obie strony.

http://www.allegro.pl/item515765265_adapter_vga_2x_vga_15cm_bialy_fv.html
 

dembsky

Użytkownik
Użytkownik
No to ja mam jeszcze pytanie do znawców :)

Tak jak marqs75 xbla podłączam do monitora i tak samo irytuje mnie ta sprawa z przełączaniem kabli... z tym że u mnie pc to dvi a xbl to vga i teraz pytanie... czy istnieje jakiś taki dyngs co by sprawił abym nie musiał zmieniać odłączać i podłączać kabelków ? Czy to jest kwestia monitora czy jak? bo już się pogubiłem :p
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
No to ja mam jeszcze pytanie do znawców :)

Tak jak marqs75 xbla podłączam do monitora i tak samo irytuje mnie ta sprawa z przełączaniem kabli... z tym że u mnie pc to dvi a xbl to vga i teraz pytanie... czy istnieje jakiś taki dyngs co by sprawił abym nie musiał zmieniać odłączać i podłączać kabelków ? Czy to jest kwestia monitora czy jak? bo już się pogubiłem :p
skoro masz 2 różne wejścia dla dwóch różnych urządzeń to po co zmieniać. Monitor sam powinien przestawić się na odpowiednie wejście w zależności od tego co włączysz
 

CiApO PoLaNd

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz możesz kupić monitor LCD i podłączasz 3 kabelki tak jak do tv i jedziesz cały czas masz podłączone wiem bo sam tak gram ;] nie trzeba nic kombinować :p
 

dembsky

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko fajnie dzięki za cyne ALE....

Mam lcd ( LG Flatron W2252TQ ) i ogólnie też chodzi o to że gdy mam podłączone 2 kabelki ( jeden dvi drugi vga ) to monitor wyłapuje pierw dvi a później vga więc muszę odpiąć dvi żeby vga chwyciło. Bo też zależy mi na tym aby bez wyłączania komputera, xklocek mógłby być włączony...

Jakieś inne opcje :)?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
jak masz dvi i vga to w menu monitora powinieneś mieć gdzieś przełączanie źródła sygnału
 

dembsky

Użytkownik
Użytkownik
O jaaaaa.... faktycznie masz racje :D w sumie nie myślałem w ogóle że takie przełączenie między trybami ( dvi a vga ) jest w ogóle możliwe... Okazuje się że jest :D dzięki wielki :p
 

Do góry Bottom