X360 RROD+dodatki PILNE.

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam na sprzedaż X360 premium z rrodem (100zł) mogę go sprzedać w całości lub na części,
do tego sprzedam:
kabel component 25zł
zasilacz 203w z kablem zasilającym 28zł
pada bezprzewodowego (w 99% sprawny, przycisk RB trzeba mocniej przycisnąć żeby działał, okazja do wymiany w M$ na nowy), 35zł
obudowę (osobna obudowa, stan idealny) 28zł
przejściówkę euro-scart 20zł
papiery z zestawu (otwarte opakowania) 12zł
karton (stan dobry-) 18zł
popsuty napęd hitachi-lg (osobny, w x'ie jest sprawny samsung z Ix1.6) 15zł
KABEL DO PODŁĄCZENIA Z MONITOREM (zapomniałem o nim) <= NIEAKTUALNE

mówcie co byście chcieli kupić i propozycję cen dajcie, powinniśmy się dogadać. Ja chce się tego pozbyć bo tylko mi miejsce zajmuje.

Możliwość zrobienia zdjęć (tylko telefonem niestety) i wystawienia na allegro na "ustawioną" aukcje.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
podbijam
 

djkraszinio17

Banned
Użytkownik
ile za tego pada??
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
A jaki błąd w konsoli jest przy rrodzie? Może i bym się skusił na konsolę i zasilacz, ale muszę to wiedzieć...
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
za pada powiedzmy 35zl
powiedz mi jak sprawdzić kod błędu, bo na necie czytałem ale nie wiele z tego dotarło :p
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
za pada powiedzmy 35zl
powiedz mi jak sprawdzić kod błędu, bo na necie czytałem ale nie wiele z tego dotarło :p
opcja szukaj jest dostępna na forum
http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
tez ew moglbym lyknac konsole a nawet komplet tylko napisz jaki to kod bledu
 

djkraszinio17

Banned
Użytkownik
ile wysyłka pada?? i kiedy kupowałeś konsole bo na akcesoria jest gwarancja 2 lata
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
ile za samą konsolę?
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
ile wysyłka pada?? i kiedy kupowałeś konsole bo na akcesoria jest gwarancja 2 lata
konsola jest z 2006 wiec niestety gwarancja akcesoriów już sie skończyła, nie wiedziałem o tym.
wysyłka za pada nie wiem ile może kosztować, zależy jak chcesz żeby Ci to wysłać.

Prosiłbym o podawanie własnych propozycji a nie zadawanie pytać o ceny.

O ile dobrze odczytałem to kod błędu o 0102 ("0102 - Najczęściej spotykany błąd, konsola nie wie co się dzieje - chwilowym rozwiązaniem tego problemu jest wygrzewanie płyty głównej(GPU, MEM, CPU). Skuteczniejszą metodą jest 3RLOD X-CLAMP - pomaga w większości przypadkach")

mam też do niego kabel do podłączenia z monitorem (zapomniałem wczesniej go wymienić w zestawie)
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
Kolego ja bym kupil od ciebie konsole zasilacz i kabel do monitora ale ile za to chcesz :D
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś napisać cene poszczególnych elementów?
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli masz grilla na którym stoi konsola z niepowyłamywanymi nóżkami to się skusze :) Napisz ile byś za niego chciał (o ile sprzedajesz)
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
oto cennik:
x360 rrod 100zł
kabel component 25zł
zasilacz 203w z kablem zasilającym 28zł
pad bezprzewodowy (w 99% sprawny, przycisk RB trzeba mocniej przycisnąć żeby działał, okazja do wymiany w M$ na nowy), 35zł
obudowa (osobna obudowa, stan idealny) 28zł
przejściówka euro-scart 20zł
papiery z zestawu (otwarte opakowania) 12zł
karton (stan dobry-) 18zł
popsuty napęd hitachi-lg (osobny, w x'ie jest sprawny samsung z Ix1.6) 15zł

cały zestaw za 280zł.
do każdej ceny należy doliczyć koszty przesyłki.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
up.
 

Do góry Bottom