xbox 360 NAGRYWANIE WAŻNE PROSZĘ O POMOC PILNIE!!!!!!!!!!

ela5329

Świeżak
Świeżak
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I PROSZĘ O POMOC W KIERUNKU NAGRYWANIA GIER NA XBOX 360 ARCADE:
POSIADAM TAKOWY SPRZĘT
DELL GX270
WINDOWS XP Z DODATKIEM SERVICE PACK 3
INTEL PENTIUM 4 2.8 GHZ
KARTA GE FORCE 6200 256MB
512 RAM
NAGRYWARKA:TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C


MIAŁEM JUŻ XBOX 360 LECZ GO SPRZEDAŁEM WCZORAJ ZAKUPIŁEM DRUGIEGO W WERSJI ARCADE SZCZERZE NIE WIEM CZYM JEST PRZEROBIONY ZNACZY JAKI IXTREME I NIE CHCE OTWIERAĆ GO SAM PONIEWAŻ BĘDZIE TO WIDOCZNE JUŻ A XBOX JEST W IDEALNYM STANIE TE GRY KTÓRE MAM(KOPIE)CZYTA A SA NA PŁYTACH:TDK,EXTREME,VERBATIM,EMTEC.

DZIŚ BĘDĘ 1 RAZ NAGRYWAŁ GRĘ I CHCIAŁ BYM WIEDZIEĆ:
CZY TA NAGRYWARKA SOBIE PORADZI
JAKIE PŁYTY


POBIERAM Z NASZEGO FORUM UFC 2010 W PARTACH OCZYWIŚCIE(SPAKOWANE) I CHCIAŁ BYM RÓWNIEŻ INSTRUKCJE JAK POSTĘPOWAĆ ABY NIC NIE ZEPSUĆ,PROSIŁ BYM O INSTRUKCJE KROK PO KROKU BO CZYTAŁEM WIELE NA TEN TEMAT I WIDZĘ ZE NIE U WSZYSTKICH TEN 1 NIBY NIE ZAWODNY SPOSÓB DZIAŁA NAGRYWANIA.
1 RAZ CHCE SIĘ PODJĄĆ TEGO I NIE CHCE ZEPSUĆ ANI KONSOLI ANI KOMPA SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC I Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOCNA DŁOŃ :)
 
Nagrywarka musi mieć opcję nagrywania płyt DL . Jak sprawdzić jaki masz ixtreme to poszukaj na forum bo jest o tym pełno tematów , o nagrywaniu i płytach do nagrywania również .
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
jezeli nie wiesz jaka masz przerobke,to zrob obraz najnowszej gry jaka masz i ktora dziala i sprawdz wave patcherem
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
najpierw to przeczytaj regulamin jak powinien wyglądać temat i twój post i dopiero pisz .
 

ela5329

Świeżak
Świeżak
jezeli nie wiesz jaka masz przerobke,to zrob obraz najnowszej gry jaka masz i ktora dziala i sprawdz wave patcherem
a ja niewiem ktora jest najnowsza tamta babka mowila ze prawdopodobnie jest to iextreme 1.6 bo tamtego co mialem to tez byl 1.6 i czytal tez to wszystko co i ten a chyba najnowsza kopia jaka mam to fifa 10
 

ela5329

Świeżak
Świeżak
A jak sprawdzic czy ta nagrywarka posiada ta opcje dl??
 

Dawek

Użytkownik
Użytkownik
@ela5329

Też posiadam Dell'a lecz studio 1537 i w nagrywarce nic nie pisze o DL a nagrywa.Płyty na których polecam ci nagrywać gry to Verbatim reszta to loteria może nagra może nie, a ze sprawdzeniem przeróbki jak koledzy wyżej pisali.
 
A jak sprawdzic czy ta nagrywarka posiada ta opcje dl??
Zajrzeć do google i znależć specyfikację techniczną tej nagrywarki ....


Poza tym temat do usunięcia bo wszystko jest na forum !!! Wystarczy nieco sie wysilić i poszukać a nie robić offtop i jeszcze spamować .


_
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
to czy nagrywarka obsługuje DL sprawdź programem Nero InfoTool
 

Dawek

Użytkownik
Użytkownik
albo poprostu próbować nagrać;p
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom