Xbox 360 się zawiesza

varon23

Banned
Witam , niedawno xbox zaczął sprawiać problemy a mianowicie zaczął się zawieszać , (wcześniej się grzał ale naprawiono) gdy chcę sobie zagrać ekran i dźwięk się blokuje i nic nie mogę zrobić , gdy się włącza jest wszystko ok,w interfejsie też , tylko gdy mam zamiar grać , gdy ściągnę górką część obudowy chodzi jak należy , ale w obudowie się nie grzeje cpu i gpu ( temperatura sięga maksymalnie do 40 stopni, nie wiem jak z ramami), nie miałem jeszcze PROD , konsola przerobiona do LT 2.0 z najnowszym oprogramowaniem , co mogło się stać ? , tylko nie mówić żeby wyrzucić konsolę albo dać do serwisu bo na 100% można to zrobić samemu ale nie wiem do końca jak . proszę o pomoc :moody:
 

cholewkal

Świeżak
Świeżak
a zawiesza sie przy kazdej grze czy tylko przy wybranych? moze masz poprostu problem ze zle nagrana plyta
 

varon23

Banned
wcześniej chodziło wszystko , a teraz wszystkie gry się zawieszają gdy mam założoną obudowę , mam przygotowane 3 wiatraki z collingu jak coś , jeżeli miałby ktoś pomysł gdzie je podczepić to niech napisze i wskaże miejsce ( ostatecznie) proszę pisać więcej pomysłów

PS: możliwe by to było dlatego że w gniazdku nie mam bolca do uziemienia ?
 

varon23

Banned
EDIT: to nie wina bolca, bez górnej obudowy chodzi ładnie , blachę z górnej części usunąłem i lipa to samo , macie jakiś pomysł ?

zrobiłem specjalne korytarze od cpu i gpu do najbliższych dziur na powietrze ciepłe
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Problem z GPU (zimne luty) Reflow\Reballing postawi konsola na nogi .
 

varon23

Banned
zimne luty są już naprawione, chyba zaraz ją naprawię , musiałem zmienić obieg kabli i korytarz z edytować.
 

varon23

Banned
ok , konsola naprawiona , zwarcie powodowało nacisk obudowy , korytarz był trochę za wysoki po moim moddingu , teraz przefarbuję sobie konsolę na czarną ( tak jak slim , oprócz napędu , a kółko do włączania na srebrno ) na parę tygodni moja konsola będzie fajnie wyglądała :D
pokażę screeny jak już zrobię , temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom