1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 się zawiesza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez varon23, Kwiecień 26, 2012.

1. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    Witam , niedawno xbox zaczął sprawiać problemy a mianowicie zaczął się zawieszać , (wcześniej się grzał ale naprawiono) gdy chcę sobie zagrać ekran i dźwięk się blokuje i nic nie mogę zrobić , gdy się włącza jest wszystko ok,w interfejsie też , tylko gdy mam zamiar grać , gdy ściągnę górką część obudowy chodzi jak należy , ale w obudowie się nie grzeje cpu i gpu ( temperatura sięga maksymalnie do 40 stopni, nie wiem jak z ramami), nie miałem jeszcze PROD , konsola przerobiona do LT 2.0 z najnowszym oprogramowaniem , co mogło się stać ? , tylko nie mówić żeby wyrzucić konsolę albo dać do serwisu bo na 100% można to zrobić samemu ale nie wiem do końca jak . proszę o pomoc :moody:

2. Lotnik421 Xbox One

3. cholewkal

cholewkal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a zawiesza sie przy kazdej grze czy tylko przy wybranych? moze masz poprostu problem ze zle nagrana plyta

4. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    wcześniej chodziło wszystko , a teraz wszystkie gry się zawieszają gdy mam założoną obudowę , mam przygotowane 3 wiatraki z collingu jak coś , jeżeli miałby ktoś pomysł gdzie je podczepić to niech napisze i wskaże miejsce ( ostatecznie) proszę pisać więcej pomysłów

PS: możliwe by to było dlatego że w gniazdku nie mam bolca do uziemienia ?

5. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    EDIT: to nie wina bolca, bez górnej obudowy chodzi ładnie , blachę z górnej części usunąłem i lipa to samo , macie jakiś pomysł ?

zrobiłem specjalne korytarze od cpu i gpu do najbliższych dziur na powietrze ciepłe

6. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Problem z GPU (zimne luty) Reflow\Reballing postawi konsola na nogi .

7. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    zimne luty są już naprawione, chyba zaraz ją naprawię , musiałem zmienić obieg kabli i korytarz z edytować.

8. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    ok , konsola naprawiona , zwarcie powodowało nacisk obudowy , korytarz był trochę za wysoki po moim moddingu , teraz przefarbuję sobie konsolę na czarną ( tak jak slim , oprócz napędu , a kółko do włączania na srebrno ) na parę tygodni moja konsola będzie fajnie wyglądała :D
    pokażę screeny jak już zrobię , temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum