Xbox 360 Slim (X360S): Unboxing, czyli otwieramy nowego Xboksa [WIDEO]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
D

Deleted member 50854

Guest
est, przyszedł do testów i będziemy się nim bawić przez kilka najbliższych dni, a potem opiszemy w magazynie (i na stronie). Nowy Xbox 360, zwany czasem Xbox 360 Slim lub X360S. Zobacz nasz filmik "unboxing" z udziałem drżących dłoni jednego z redaktorów, Geralta i... Kratosa.

Otwieramy pudło z nowym Xboksem do dźwięków Bolera. Hutowi z przejęcia drżą dłonie, Geralt zagląda z ciekawością (hmm, ciekawe, czy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wyjdzie na X360?), PIPVault-Boy kiwa z aprobatą głową. Na samym końcu zaś Kratos jest pod tak wielkim wrażeniem, że ów Bóg Wojny pada pod niedojrzałym kapciem jednego z naszych niedojrzałych redaktorów. Pominiemy jego imię, bo przecież niedawno kupił PS3...

Xbox 360 Slim Unboxing czyli - otwieramy nowego Xboksa

YouTube - Otwieramy nowego Xboksa 360

http://www.cdaction.pl/news-13396/xbox-360-slim-x360s-unboxing-czyli-otwieramy-nowego-xboksa-wideo.html
 

mayonez

Świeżak
Świeżak
mi się wydaje czy z nowym xboxem są jakieś bardziej błyszczące pady ? :)
 

plucik_rop

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej błyszczące to nie zauważyłem. Ale są calutkie czarne. Wg mnie o wiele ładniej wyglądają niż te, który były do tej pory
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
mi się wydaje czy z nowym xboxem są jakieś bardziej błyszczące pady ? :)
zgadza się, pad został lekko zmodyfikowany pod wzgledem kolorystyki, sam kształt bez zmian
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
W końcu jakoś one wyglądają bo te czarno szare to tak średnio. Choć z tym przyciskiem xboxGuide przesadzili trochę. Błyszczący taki śmieszny. Choć najważniejsze, że kształt bez zmian i dalej jest najbardziej wygodnym i ergonomicznym padem ever.
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Nawet to fajnie wszystko wygląda a najlepsze jes to, że Kratos butem oberwał .
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mnie interesuje inna sprawa - czy krzyzak dalej jest do **** czy cos z nim poprawili :p
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
A co ci nie pasi z krzyżakiem ? :p
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Dalej jest do...
 

Zozol

Banned
Krzyżak jak dla mnie jest spoko
Co do tematu fajny ale czy on będzie na sprzedaż
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie no krzyżak faktycznie do najlepszych nie należy i kojarzy mi się z tymi padami za 20zł z tesco...
Ten nowy pad wygląda super :D

Lubie CDA bo swojego czasu kupowałem :p
 

blk26

Użytkownik
Użytkownik
...czy on będzie na sprzedaż
już od 16 lipca...
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie Wygląda Ale Lepsze Jest To Ze Normalne Wersje Tera Będą Tańsze ^^ To wy sobie tera kupujcie nowe droższe ;] a ja sobie kupie normalnego ale tańszego :p
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już nie mogę się go doczekać poproszę o niego na święta :)
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
Hm kupię tego nowego pada jak już będą oddzielnie :) A krzyżak jak dla mnie jest OK, nie mam problemów, tylko czasami dziko się robi jak chcę np. w górę a idzie po skosie ;o
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawostka: widział ktoś cenę nowego Xa na Ultimie? 1100zł z 1300zł. Cena w USA to 300$ czyli ok. 1000zł. Promocja po byku.....
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
No jestem ciekaw jakie będą ceny i jakie promocje przecież teraz jest magia wyprzedaży ciekawe co zaoferuje media i saturn ile gier dodadzą a może vat 22 % ściągną to już będzie superowo 1000zł - 22% jakieś 780 + pare gierek za 360 S marzenie .

Ps.

Wiecie może jaki będzie okres gwarancji ? w polsce 3 lata czy zmniejszą
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
To odliczenie watu to jest jeden wielki kant, np. jak TV kosztuje 3000 zł, to niby po odliczeniu vat to jestcoś koło 2300, no a w rzeczywistosci to oni jakos to tak liczą, że niby wcześniej kosztowało 3700 i prosz ;]
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
To odliczenie watu to jest jeden wielki kant, np. jak TV kosztuje 3000 zł, to niby po odliczeniu vat to jestcoś koło 2300, no a w rzeczywistosci to oni jakos to tak liczą, że niby wcześniej kosztowało 3700 i prosz ;]
Bo źle liczycie vat. 3000zł tj. 100% + 22% = 122%, 22/122=18% więc wystarczy cenę * 0.82 liczyć 3000*0.82=2460zł Proste :)
Widać, że się matematyki unikało :D

Ja sam bym z chęcią kupił nowego Xa, ale poczekam na wersję 120gb za 199$ :D
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak samo, czekam na tańszą wersję:D A z tym vatem to fajna sprawa:p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom