Xbox live gold/free

wiewior996

Świeżak
Świeżak
Witam .
Dzisiaj skończyło mi się xbox live gold i nie moge grać w modern warfare 2 ;/
oczywiscie teraz mam xbox live Free , i żeby móc grać w mw2 i inne gry musze mieć konto Gold?
Pomocy ;/
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
tak...
 

ZERO-GRAVITY

Użytkownik
Użytkownik
W sieć wieloosobową - tak.
 

wiewior996

Świeżak
Świeżak
i co mam wydac 120 zł na rok ;/
 

ZERO-GRAVITY

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak. Nie ma innego wyjścia, taki urok.
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nie bodajże teraz 109 :D Czy to aż taki ogromny wydatek na rok?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
jeszcze tylko powiedz, że 120 zł na rok to dużo. Zawsze możesz kupić na miesiąc za 25-30, albo 3 miesiące - 53 zł.
 

wiewior996

Świeżak
Świeżak
A nie ma jakiegoś nielegalnego przekretu zeby moc grac na free?
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Kupując xboxa nie dowiadywałeś się takich rzeczy, że trzeba płacić za multi? Nie da się nic zrobić nawet ludzie na piratach muszą kupić ten dostęp...
 

wiewior996

Świeżak
Świeżak
A jest możliwy zakup np smsem?
 

ZERO-GRAVITY

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie ma i raczej w przyszłej przyszłości nie będzie. A 109zł za rok grania w sieć wieloosobową to pryszcz.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie ma żadnych przekrętów. Kup sobie golda zamiast papierosów, wyjdzie Ci na zdrowie. Można kupić zdrapkę w sklepie i zapłacić smsem, ale to koszt chyba 300 zł na smsy (wysokie prowizje operatorów).
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Nie pytaj już o live nie ma innego sposobu możesz jedynie kupić za 109-120 zł na allegro lub w sklepach (drożej) oraz płacąc kartą kredytową poprzez konsole, a to kosztuje dużo drożej. Pozostaje jeszcze strona MS. Polecam ci allegro.
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
A nie ma jakiegoś nielegalnego przekretu zeby moc grac na free?
Zabierz mamie kartę kredytową i kup sobie golda. Ile ty masz lat, 10?

Ostatnimi czasy na forum jest wysyp bystrych inaczej. To mnie przeraża. Allegro, zdrapki, sklepy wio po XBL i przestań zaśmiecać forum.
 

Exmortis

Użytkownik
Użytkownik
nie. tylko zdrapki, ew. kody on-line, ale nie polecam, jeśli nie masz zaufanego dostawcy. ja osobiście kupuję zdrapki.
 

topol92

Użytkownik
Użytkownik
Na Keye.pl kupiłem Gold za 112,90zł na 14 miesięcy, czyli wychodzi 8zł za miesiąc. Nie powiesz, że to dużo za dobry i stabilny multi.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
A nie ma jakiegoś nielegalnego przekretu zeby moc grac na free?
Jest zadzwoń do MS żeby Ci dali za darmo Gold-a na rok :) a tak na poważnie pozostaje tylko zakup zdrapki lub przez XBL :)
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Xlink kai polecam .... Multi za free . Tylko musisz sobie ludzi zebrać , no chyba że ktoś teraz gra w COD MW2 . Nie wiem jeszcze nie testowałem .
 

childofthewind

Użytkownik
Użytkownik
Matko, nie wystarczy wam piracenie gier, jeszcze golda byście chcieli spiracić? .
 

Do góry Bottom